Konsultacja ginekologiczna Rzeszów

konsultacja lekarza ginekologa, ginekolog wizyta prywatna

Konsultacja ginekologiczna Rzeszów - informacje

Kadra w Gabinet MoJa estetyka Kadra w Gabinet MoJa estetyka

Do specjalisty z zakresu ginekologii udać się należy m.in. w przypadku planowania rozpoczęcia współżycia, zaburzeń miesiączkowania oraz w celu uzyskania informacji dotyczących metod antykoncepcyjnych. Wizyta u lekarza ginekologa jest również wskazana w momencie planowania zajścia w ciążę. W trakcie wizyty ginekolog przeprowadza właściwe badanie ginekologiczne oraz badanie piersi. Pacjentka na wizyty kontrolne powinna zgłaszać się regularnie przez całe życie (również po okresie przekwitania).

Prywatna wizyta u lekarza ginekologa w Rzeszowie

W Rzeszowie porad z zakresu ginekologii udziela dr n. med. Sabina Kluz, ginekolog i położnik. Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Ginekologii i Położnictwa Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Rzeszowie. Specjalizuje się w diagnostyce stanów zapalnych narządu rodnego oraz diagnostyce niepłodności żeńskiej i męskiej. Jej oferta obejmuje także prowadzenie ciąży, genetyczne testy ciąży, nadzór i opiekę po leczeniu operacyjnym oraz procedury z zakresu ginekologii estetycznej (np. plastykę pochwy i warg sromowych). Udać się do niej można również na USG ginekologiczne, leczenie dolegliwości okresu klimakterium, leczenie zaburzeń miesiączkowania oraz leczenie zaburzeń statyki narządu rodnego i nieotrzymania moczu.

Konsultacja ginekologiczna jest możliwa także do przeprowadzenia u lek. med. Krzysztofa Szpejankowskiego, specjalisty ginekologii i położnictwa, który doświadczenie zdobywał na Oddziale Ginekologii i Położnictwa Wojewódzkiego Szpitala Nr 2 w Rzeszowie. Udać się można do niego m.in. na USG 3D i 4D, które wykonuje za pomocą aparatu Voluson 730 Expert, czyli jednego z najdokładniejszych i najszybszych urządzeń z technologią 4D. Jego oferta obejmuje także prowadzenie ciąży.

W Rzeszowie na konsultację ginekologiczną udać się można również do dr n. med. Jarosława Janeczko, specjalisty ginekologii i położnictwa. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zdobywał w Klinice Endokrynologiii Płodności Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończył staż w CNY Fertility Center w Syracuse w USA. Jest założycielem i członkiem Polskiego Towarzystwa Leczenia Niepłodności. Specjalizuje się w procedurach in vitro, jego oferta obejmuje również badanie drożności jajowodów oraz monitorowanie owulacji.

Cena prywatnej wizyty u specjalisty z zakresu ginekologii w Rzeszowie i w Madrycie

Kadra w Gabinet MoJa estetyka Kadra w Gabinet MoJa estetyka

W Rzeszowie za konsultację ginekologiczną zapłacić trzeba około 150 złotych. Za granicą cena takiej wizyty jest znacznie wyższa.: przykładowo, w Clínica DAM w Madrycie wynosi ona 50 euro, czyli około 220 złotych.

Konsultacja ginekologiczna - ceny w Rzeszowie na tle innych miast

 • Rzeszów od 150 zł
 • Warszawa od 105 zł do 260 zł
 • Kraków od 130 zł do 140 zł
 • Łódź od 100 zł do 150 zł
 • Wrocław od 120 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 300 zł
 • Radom od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 150 zł do 200 zł
 • Gliwice od 110 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 200 zł
 • Gdynia od 150 zł do 160 zł
 • Lubin od 200 zł do 205 zł
 • Szczecin od 100 zł do 150 zł
Konsultacja ginekologiczna cena »

Usługa konsultacja ginekologiczna w Rzeszowie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ginekologiczna w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.

Autor: