Konsultacja ginekologiczna Szczecin

konsultacja lekarza ginekologa, ginekolog wizyta prywatna

Konsultacja ginekologiczna Szczecin - informacje

Sprzęt medyczny w Dom Lekarski Centrum Medyczne Sprzęt medyczny w Dom Lekarski Centrum Medyczne

Obowiązkiem każdej kobiety jest poddawanie się corocznym konsultacjom ginekologicznym. Pacjentka powinna przechodzić badania profilaktyczne oraz być pod stałą opieką swojego lekarza ginekologa. Taka profilaktyka pomaga zapobiegać chorobom kobiecym we wczesnym stadium i daje większe szanse na wyzdrowienie.

Na prywatną wizytę ginekologiczną do Szczecina

Szeroki zakres konsultacji ginekologicznych oferuje placówka Gabinety Ginekologiczne prof. Zbigniew Celewicz. W trakcie wizyty pacjentka ma możliwość kompleksowego badania narządów rodnych oraz piersi przy pomocy USG kolorowego dopplera oraz power dopplera. Ponadto kobiety cierpiące na nieprawidłowe krwawienia poddawane są tutaj diagnostyce histopatologicznej endometrium. Na wizytę można umówić się do specjalisty ginekologii i położnictwa prof. dr. hab.n.med. Zbigniewa Celewicza, który to II stopień z ginekologii i położnictwa uzyskał w 1989 roku. Lekarz ten przez 8 lat (1991-1998) był konsultantem do spraw ginekologii województwa gorzowskiego.

 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pocztowa proponuje pacjentkom z problemami ginekologicznymi - w ramach konsultacji - leczenie zaburzeń miesiączkowania, menopauzy i senium, czy zaburzeń statyki narządu rodnego. Znajdą tutaj także pomoc kobiety z infekcjami narządów rodnych, chorób macicy tj. mięśniaki a także w leczeniu nadżerek. Przychodnia proponuje już dla dziewcząt szczepionki przeciwko HPV. Na konsultacje pacjentki mogą się tutaj umówić z dr Jolantą Pawlik, specjalistą ginekologiem i położnikiem, która od 1996 roku posiada II stopień specjalizacji z zakresu ginekologii i położnictwa. 

 W Prywatnym Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym, czyli Centrum Narodzin Mamma pacjentka w ramach konsultacji może się poddać badaniom ginekologicznym i laboratoryjnym. Do diagnozowania służy tu najnowszej klasy aparat USG Voluson 730 Pro z funkcją Power Doppler oraz 4D. Na konsultacje ginekologiczne można tu zapisać się do dr. Wojciecha Kałużyńskiego, specjalisty ginekologa i położnika, który jest ordynatorem w CN Mamma. Lekarz ten w latach 1991-2006 pełnił funkcję ordynatora oddziału ginekologiczno-położniczego 109 Szpitala Wojskowego w Szczecinie. Do 2014 roku kierował specjalizacją 23 lekarzy ginekologów z całej Polski.

 Ginekolog i położnik dr Tomasz Sroczyński przyjmuje na konsultacje w swym prywatnym gabinecie ginekologicznym w Szczecinie. Każdej pacjentce proponuje nowoczesne  badanie - cytologię cienkowarstwową oraz posiew bakteriologiczny z pochwy. Zajmuje się także diagnostyką z zakresu raka szyjki macicy oraz profilaktyką w postaci szczepionek na HPV. Pan doktor praktykuje w dziedzinie ginekologii od roku 1996, a w roku 2003 uzyskał II stopień specjalizacji z ginekologii i położnictwa.

 Centrum Medyczne Asklepios należy do europejskiego koncernu klinicznego Asklepios. Przychodnia w Szczecinie posiada, obok innych, poradnię ginekologiczną, gdzie kobiety korzystając z konsultacji z lekarzem ginekologiem mogą poddać się między innymi monitorowaniu owulacji, czy USG ginekologicznemu. CM Asklepios oferuje również założenie wkładki domacicznej, także przyniesionej przez pacjentkę. Na diagnozę i badania można tu przyjść do dr Beaty Łój, specjalisty ginekologa, która w zawodzie lekarza pracuje od 2001 roku. Swoje doświadczenie zdobywała, pracując jako ordynator oddziału ginekologii i położnictwa w Szpitalu Specjalistycznym w Schwedt. 

 W szczecińskim prywatnym Gabinecie Ginekologiczno-Położniczym można umówić się na wizytę do dr n. med. Iwony Szydłowskiej, specjalisty ginekologa-położnika, która tytuł ten uzyskała w 2008 roku. Oprócz badań cytologicznych i ultrasonograficznych w gabinecie wykonuje badania kolposkopowe, a także leczenie operacyjne. Pomaga także kobietom w przygotowaniach do zapłodnienia in vitro oraz inseminacji. Jej zainteresowania zawodowe to m.in.: ultrasonografia i endoskpia w ginekologii oraz patologia szyjki macicy.

Ceny konsultacji ginekologicznych w Szczecinie i za granicą

Sala operacyjna w Dom Lekarski Centrum Medyczne Sala operacyjna w Dom Lekarski Centrum Medyczne

W Szczecinie za konsultację z lekarzem ginekologiem trzeba zapłacić od 100 do 120 zł.  Z badaniem USG jest to wydatek rzędu 150-160 zł. Samo badanie USG to 80 zł. W Niemczech natomiast za samą konsultację pacjentka zapłaci 40-50 euro (Klinika Asklepios w Schwedt i Klinika w Pasewalku). 

Konsultacja ginekologiczna - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 120 zł do 150 zł
 • Warszawa od 150 zł do 300 zł
 • Łódź od 100 zł do 300 zł
 • Kraków od 100 zł do 300 zł
 • Wrocław od 120 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 300 zł
 • Radom od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 150 zł do 300 zł
 • Białystok od 60 zł do 300 zł
 • Gdańsk od 193 zł do 300 zł
 • Gliwice od 110 zł do 150 zł
 • Rzeszów od 150 zł
 • Lubin od 200 zł do 205 zł
Konsultacja ginekologiczna cena »

Usługa konsultacja ginekologiczna w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa i ginekologa-położnika.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ginekologiczna w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.