Konsultacja ginekologiczna Tarnowskie Góry i okolice

Synonimy: konsultacja lekarza ginekologa, ginekolog wizyta prywatna

Bezpośrednio Tarnowskie Góry nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja ginekologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 15 innych klinik z okolicy Tarnowskie Góry. Konsultacja ginekologiczna można przeprowadzić m.in. w Klinika Nova w Kędzierzynie-Koźlu (45 km od Tarnowskie Góry) w cenie 100 zł lub w Centrum medycyny, estetyki i stomatologii Lift Med w Rybniku (43 km od Tarnowskie Góry) gdzie cena za konsultacja ginekologiczna wynosi 150 zł. W wymienionej placówce konsultacja ginekologiczna wykonuje ginekolog-położnik. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja ginekologiczna Tarnowskie Góry?

Usługa konsultacja ginekologiczna Tarnowskie Góry jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska