Konsultacja ginekologiczna Warszawa

konsultacja lekarza ginekologa, ginekolog wizyta prywatna

Pacjenci z Warszawy wybierają także placówki z Łodzi (119 km od centrum Warszawy)
Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A

Klinika Intima Art&Este

4,8 / 5  (552 opinii)  rozwiń
 • Konsultacja ginekologiczna od 100 zł
  Wczytaj więcej wyników

  Konsultacja ginekologiczna Warszawa - informacje

  Gabinet zabiegowy w Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima Gabinet zabiegowy w Zespół Przychodni Specjalistycznych Prima

  Podczas konsultacji ginekologicznej dowiemy się jak zadbać o swoje zdrowie intymne oraz przygotować się do zabiegów, np. usunięcia nadżerki, a także jaką wybrać antykoncepcję bądź - w przypadku menopauzy - hormonalną terapię zastępczą. W tym celu lekarze wykonają badania hormonalne oraz ginekologiczne. Podczas wizyty specjaliści zrobią cytologię, czyli mikroskopową ocenę komórek nabłonkowych pokrywających błonę śluzową pochwy. To badanie pozwoli na szybkie wykrycie i zdiagnozowanie zmian chorobowych, zwłaszcza nowotworów.

  Wizyta u ginekologa prywatnie - profesjonalnie i kompleksowo

  Przychodnia Specjalistyczna Ochota Medical Center znajduje się przy ul. Mochnackiego, w odległości ok. półtora kilometra od Wojewódzkiego Szpitala Chirurgii Urazowej św. Anny. Podczas konsultacji ginekologicznej lekarze wykonają nam profilaktyczne badania kontrolne w postaci USG narządu rodnego, testów na obecność wirusów HPV czy też cytologię cienkowarstwową LBC. Właścicielem, a jednocześnie kierownikiem Centrum Medycznego jest dr Robert Gardocki, specjalista ginekologii i położnictwa. Był on lekarzem w United States Peace Corps, kierownikiem i lekarzem pierwszego Centrum Medycznego Medicover w kraju oraz konsultantem w szpitalu na Islandii. Za najlepszą jakość usług ginekologiczno – położniczych dr Gardocki otrzymał certyfikat organizacji Kwiat Kobiecości.
   
  Klinikę Medicover znajdziemy w Miasteczku Wilanów przy ul. Rzeczpospolitej. Dojedziemy tu autobusem linii: 217 i 522. Przystanek (Branickiego) znajduje się w odległości ok. 50 m. od Szpitala. Poradnia w ramach konsultacji ginekologicznej oferuje diagnostykę i leczenie schorzeń ginekologicznych, takich jak zespołu policystycznych jajników jak również endometriozy. W klinice pracuje dr n. med Rafał Zdun, który ukończył Akademię Medyczną w Warszawie i zrobił  II stopień specjalizacji z Ginekologii i Położnictwa. Lekarz, poza językiem polskim mówi też po Angielsku oraz Rosyjsku. 
   
  W Centrum Medycznym SKJ specjaliści podczas konsultacji zwracają uwagę na wzrost zachorowań na choroby nowotworowe piersi a także narządów rozrodczych. Gabinet oferuje porady w zakresie ginekologii estetycznej, jak labioplastyka bądź leczenie nietrzymania moczu metodą MonaLisa Touch. W zespole lekarzy Centrum Medycznego znajduje się prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Sawicki - specjalista ginekolog, onkolog, położnik. Klinika przy ul. Kosiarzy położona jest w odległości ok. półtora kilometra od kościoła pw. św. Anny.
   
  Niecodzienne rozwiązanie proponuje gabinet Idealist Ginekologia i Spa mieszczący się przy ul. Meissnera na Pradze Południe, który łączy w sobie zarówno poradnię ginekologiczno - położniczą jak i salon odnowy biologicznej. Gabinety wyposażone są w wysokiej klasy aparaty USG Voluson 730 Expert  z opcją obrazowania 3D i 4D. Do dyspozycji pacjentek są ultrasonolodzy, ginekolodzy i położnicy, którzy udzielą porad z zakresu ultrasonografi ogólnej i ginekologicznej a także zaoferują opiekę w okresie okołomenopauzalnym. Wśród zespołu specjalistów znajduje się dr Anita Hamela-Olkowska, która z wyróżnieniem obroniła doktorat z zakresu ultrasonograficznej diagnostyki prenatalnej. Posiada certyfikaty badań USG The Fetal Medicine Foundation oraz certyfikat przesiewowego badania serca płodu Sekcji Echokardiografii i Kardiologii Prenatalnej Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. 
   
  Centrum diagnostyki płodu i chorób kobiecych Boramed znajduje się przy ul. Bora-Komorowskiego oraz ul. Beli Bartoka (przy metrze Ursynów). Udzielający tu konsultacji specjaliści mają do dyspozycji nowoczesne aparaty ultrasonograficzne GE Voluson E6. W klinice pracuje m.in. lekarz ginekolog Nicole Sochacki-Wójcicka, która otrzymała certyfikat FMF Londyńskiej Fundacji Medycyny Płodowej (Fetal Medicine Foundation).

  Warszawskie poradnie ginekologiczne nie ustępują zagranicznym

  Gabinet zabiegowy w Gabinet Lekarski TOMMED Gabinet zabiegowy w Gabinet Lekarski TOMMED

  Z każdym rokiem z polskich poradni ginekologicznych korzysta coraz więcej pacjentek zza granicy, zwłaszcza z Niemiec, Ukrainy, Rosji i Danii. Zarówno diagnostyka jak i zabiegi wykonywane w Polsce są tańsze niż u naszych sąsiadów, a jakość porównywalna. Dla przykładu, w duńskiej Sellmer Klinik za konsultację u ginekologa zapłacimy 90 euro, podczas gdy ceny konsultacji ginekologicznych w Warszawie zaczynają się od 100 zł. Jeśli chodzi o ceny konsultacji ginekologicznej, Warszawa nie różni się na tle innych miast w kraju - w Centrum Medycznym Medica w Poznaniu za konsultację u ginekologia zapłacimy 100 zł.

   

  Konsultacja ginekologiczna - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 100 zł do 300 zł
  • Łódź od 100 zł do 300 zł
  • Kraków od 100 zł do 300 zł
  • Wrocław od 120 zł do 300 zł
  • Poznań od 100 zł do 300 zł
  • Radom od 100 zł do 200 zł
  • Katowice od 150 zł do 300 zł
  • Białystok od 60 zł do 300 zł
  • Gdańsk od 193 zł do 300 zł
  • Gliwice od 110 zł do 150 zł
  • Rzeszów od 150 zł do 300 zł
  • Lubin od 200 zł do 205 zł
  Konsultacja ginekologiczna cena »

  Usługa konsultacja ginekologiczna w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ginekologiczna w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.