Konsultacja ginekologiczna Wrocław

Synonimy: konsultacja lekarza ginekologa, ginekolog wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja ginekologiczna Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne EZ – medica Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne EZ – medica

Wrocławskie gabinety ginekologiczne oferują wizytę konsultacyjną wraz z badaniem USG lub bez niego. W trakcie niej lekarz z pacjentką ustali odpowiedni plan leczenia, dobierze antykoncepcję lub skieruje na dalsze badania czy zabiegi.

Na konsultację ginekologiczną do wrocławskich gabinetów i klinik

W Gabinecie Ginekologicznym Jan Szymanek pacjentka z problemami natury ginekologicznej może umówić się na konsultacje do specjalisty. Lekarz pomoże tutaj przy zapaleniach pochwy i sromu, przy bolesnym miesiączkowaniu czy nieprawidłowych krwawieniach z narządów rodnych. Dobierze także odpowiednią antykoncepcję i wykona USG ginekologiczne dopochwowe (ciężarnym pacjentom USG 3D i 4D) aparatem Voluson 730 Ekspert.  Lekarzem tym jest  dr Jan Szymanek, specjalista ginekologii i położnictwa (I stopnia od 1994 roku oraz II stopnia od roku 1998), który posiada certyfikat The Fetal Medical Fundation oraz doświadczenie zdobyte na oddziale ginekologiczno-położniczym. 

W Centrum Zdrowia Mama i Ja mieści się Gabinet Ginekologiczny, gdzie przyjmuje na konsultacje lekarskie dr Agnieszka Zaleska-Gajek, specjalista ginekolog-położnik od 2010 roku. Doświadczenie w swojej dziedzinie zdobywała w takich placówkach jak: w II Klinice Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii we Wrocławiu oraz w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu, a także na kursach i warsztatach. W ramach konsultacji zajmuje się m.in. diagnostyką hormonalną, diagnostyką patologii szyjki macicy, leczeniem stanów zapalnych narządów płciowych czy badaniami ginekologicznymi.

W Gabinecie Ginekologiczno-Położniczym, gdzie przyjmuje dr. n. med. Zbigniew Małachowski, specjalista ginekologii i położnictwa, pacjenta może umówić się na wizytę konsultacyjną w celu zbadania swojego stanu zdrowia poprzez cytologię, kolposkopię lub USG ginekologiczne. Lekarz wykonuje tutaj także zabiegi kriochirurgii w leczeniu nadżerki lub zmian zwyrodnieniowych sromu, a także zajmuje się pessaroterapią przy wydaniu narządów płciowych. Dr Małachowski jest specjalistą ginekologii i położnictwa I i II stopnia (od 1967 oraz 1970 roku). Jest także prekursorem zastosowania w Polsce kriochirurgii w ginekologii. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 1972 roku.

W Centrum Zdrowia Medfemina na specjalistyczne konsultacje ginekologiczne pacjentka może umówić się do wybranego ginekologa, spośród specjalistów jacy tu przyjmują. Jednym z nich jest dr n. med. Agnieszka Konieczna, specjalista ginekologii i położnictwa od 2013 roku, która doświadczenie w swojej dziedzinie zdobywała na stażu w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii II Katedry Ginekologii i Położnictwa i Neonatologii we Wrocławiu oraz podczas pracy w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu. W Medfemina pacjentka może poddać się badaniom ginekologicznym i położniczym, a także zabiegom tj. laserowe usuwanie nadżerki, histeroskopii diagnostycznej HSC czy elektroresekcji zmian macicy.

Centrum Medyczne Ginmedica oferuje konsultacje ginekologiczne bez- lub z jednoczesnym badaniem USG wykonywanym na nowoczesnym sprzęcie ultrasonograficznym Voluson 6. Można tu przyjść także na wizytę związaną z kontynuacją antykoncepcji oraz na założenie wkładki domacicznej (tj. Mirena czy Jaydess). Z badań ginekologicznych lekarze wykonują m.in. wymaz z szyjki w kierunku HPV oraz Chlamydii, Ureaplasmi i Mycoplasmi. Jednym z lekarzy jest tutaj dr Dariusz Curyło, specjalista ginekologii i położnictwa I stopnia od 2000 roku, który posiada bogate doświadczenie ze swojej dziedziny zdobyte w Klinice Położnictwa i Ginekologii w Szpitalu Klinicznym nr 1 we Wrocławiu oraz w w Szpitalu w Trzebnicy.

Na ginekologiczną wizytę zaprasza dr Mikołaj Karmowski, specjalista ginekologii i położnictwa, do Wrocławskiego Centrum Ginekologii, gdzie wykonywane są zabiegi leczenia chorób kobiecych laparoskopowo (np. torbieli jajników, endometriozy, nowotworów macicy), zabiegi przy leczeniu wad rozwojowych narządów płciowych, a także ginekologia estetyczna. Dr Karmowski posiada bogate doświadczenie z ginekologii zdobyte w I Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz za granicą (m.in. we Francji w ośrodku I.R.C.A.D.).

 Cena konsultacji ginekologicznej we Wrocławiu i za granicą

Kadra w Proclinic Kadra w Proclinic

Za wizytę konsultacyjną we Wrocławiu pacjentka zapłaci 100 zł oraz 150 zł z badaniem USG (w Medfemina), natomiast w Wielkiej Brytanii w Tooting Medical Centre w Londynie to koszt £65 oraz £95 (z badaniem USG).

Konsultacja ginekologiczna - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 120 zł do 200 zł
 • Warszawa od 105 zł do 260 zł
 • Kraków od 100 zł do 210 zł
 • Łódź od 100 zł do 180 zł
 • Poznań od 150 zł do 300 zł
 • Radom od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 150 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 180 zł
 • Gdynia od 150 zł do 160 zł
 • Lubin od 200 zł do 205 zł
 • Białystok od 100 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja ginekologiczna we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika i ginekologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ginekologiczna w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska