Konsultacja ginekologiczna Zielona Góra

Synonimy: konsultacja lekarza ginekologa, ginekolog wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja ginekologiczna Zielona Góra - informacje

Gabinet zabiegowy w Regionalne Centrum Zdrowia Gabinet zabiegowy w Regionalne Centrum Zdrowia

Na wizytę do specjalisty ginekologii należy się udać m.in. w przypadku zaburzeń miesiączkowania, planowania rozpoczęcia współżycia, chęci zasięgnięcia informacji dotyczących antykoncepcji oraz zajścia w ciążę. Konsultacja obejmuje badanie ginekologiczne oraz najczęściej badanie ultrasonograficzne. W trakcie wizyty przeprowadzane jest także badanie profilaktyczne piersi. W razie potrzeby ginekolog zlecić może także dodatkowe badania.

Wizyta prywatna u specjalisty z zakresu ginekologii w Zielonej Górze

Konsultacja ginekologiczna jest możliwa do przeprowadzenia w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej FEMVITA. Placówka, która funkcjonuje od 2003 roku, wyposażona jest nowoczesny cyfrowy aparat ultrasonograficzny firmy General Electric USG VOLUSON E8 Expert, który zaopatrzony jest w głowicę liniową, endovaginalną, convex oraz dwie głowice objętościowe. W klinice przeprowadzić można badanie USG piersi, prenatalne (USG 3D i 4D), wykonywana jest także diagnostyka endometrium. Oferta gabinetu obejmuje również zabiegi kriochirurgiczne nadżerek i kłykcin, kardiotokografię, kolposkopię oraz videokolposkopię.

Na konsultację ginekologiczną udać się można także do lek. med. Wojciecha Trusza, specjalisty ginekologii i położnictwa. Prywatną praktykę lekarską prowadzi od 2004 roku. Specjalizuje się wleczeniu niepłodności, diagnostyce ultrasonograficznej oraz w chorobach wieku menopauzalnego. Wykonać można u niego całą gamę badań USG (np. USG z zastosowaniem kontrastu negatywnego, USG dopochwowe), badanie videokolposkopowe, badanie cytologiczne oraz badanie kardiotokograficzne płodu. Jego oferta obejmuje także założenie wkładki wewnątrzmacicznej, operacyjno-endoskopowe sprawdzenie drożności jajników, laserowe usunięcie nadżerki lub kłykcin sromu oraz histeroskopię diagnostyczną i operacyjną. Z zakresu procedur operacyjnych wykonuje laparoskopię diagnostyczną i operacyjną, plastykę warg sromowych oraz plastykę powłok brzusznych. Przeprowadzić może także operację plastyczną pochwy i krocza, zabieg leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu oraz poprawienie blizny po nacięciu krocza.

W Sulechowie porad z zakresu ginekologii udziela również dr n. med. Tomasz Korbelak, ginekolog i położnik. Jest autorem pracy doktorskiej „Predykcja zaburzeń czynności serca płodu w czasie porodu oraz nieprawidłowego stanu noworodka w oparciu o zastosowanie wskaźnika hipoksji”. Specjalizuje się m.in. w operacjach korekcji obniżenia narządu rodnego przy zastosowaniu polipropylenowych siatek protezujących (czteroramiennych oraz sześcioramiennych) oraz leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu. Zajmuje się leczeniem schorzeń ginekologicznych, prowadzeniem ciąży oraz diagnostyką ultrasonograficzną.

Cena prywatnej wizyty u specjalisty ginekologii w Zielonej Górze i w Meksyku

Gabinet zabiegowy w Aldemed Centrum Medyczne Gabinet zabiegowy w Aldemed Centrum Medyczne

W Zielonej Górze za konsultację ginekologiczną zapłacić trzeba około 120 złotych. Za granicą za taką usługę zapłacić trzeba niejednokrotnie znacznie więcej: przykładowo, w Centro Médico Mujer w Meksyku cena wizyty u ginekologa wynosi 350 dolarów amerykańskich, czyli około 1 400 złotych.

Konsultacja ginekologiczna - ceny w Zielonej Górze na tle innych miast

 • Zielona Góra od 130 zł
 • Warszawa od 105 zł do 260 zł
 • Kraków od 100 zł do 210 zł
 • Łódź od 100 zł do 180 zł
 • Wrocław od 120 zł do 200 zł
 • Poznań od 150 zł do 300 zł
 • Radom od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 150 zł do 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 180 zł
 • Gdynia od 150 zł do 160 zł
 • Lubin od 200 zł do 205 zł
 • Białystok od 100 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja ginekologiczna w Zielonej Górze jest najczęściej wykonywana przez ginekologa-położnika.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja ginekologiczna w pobliżu Zielonej Góry, w miejscowościach: Głogów.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska