Konsultacja implantologiczna Julianów i okolice

Synonimy: implantolog wizyta prywatna

Bezpośrednio Julianów nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja implantologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 16 innych klinik z okolicy Julianów. Konsultacja implantologiczna można przeprowadzić m.in. w DenticaNova Stara Iwiczna (16 km od Julianów) w cenie 150 zł lub w Elektoralna Dental Clinic w Warszawie (31 km od Julianów) gdzie cena za konsultacja implantologiczna wynosi 150 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja implantologiczna Julianów?

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska