Konsultacja implantologiczna Kraków

implantolog wizyta prywatna

Konsultacja implantologiczna Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w 3g Dentist Gabinet zabiegowy w 3g Dentist

Leczenie implantologiczne to jedna z dziedzin stomatologii, umożliwiająca uzupełnienie braków w uzębieniu w postaci jednego lub wielu zębów. Implant stomatologiczny kształtem przypomina śrubę, a jego zadaniem jest zastąpienie korzenia zęba. Po jego wszczepieniu następuje leczenie protetyczne, czyli odbudowa brakującego zęba. Konsultacja implantologiczna pozwala ustalić metodę leczenia na podstawie wykonanej tomografii komputerowej i przygotować pacjenta do zabiegu. Wszczepianie implantów odbywa się przy znieczuleniu miejscowym. W efekcie przywracane są prawidłowe funkcje żucia oraz poprawiona zostaje estetyka uzębienia.

Konsultacje implantologiczne w Krakowie

Przyjmujący w Krakowie lek. dent. Piotr Łopuch posiada specjalizację z zakresu protetyki stomatologicznej i przeprowadza konsultacje implantologiczne. Ponadto świadczy usługi z zakresu protetyki i chirurgii stomatologicznej. Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Ukończył wiele kursów i szkoleń z zakresu implantologii, w tym m.in. Zaawansowane procedury chirurgiczne w implantologii - przeszczepy autogenne oraz Nowoczesne procedury kliniczne w implantologii stomatologicznej. Uczestniczył także w kursie I stopnia z zakresu chirurgii i implantoprotetyki. Należy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej.

Na konsultację implantologiczną w Krakowie można udać się także do lek. dent. Dariusza Wilisowskiego. W latach 2012-2013 odbywał studia podyplomowe na Uniwersytecie Jana Wolfganga Goethego we Frankfurcie, dzięki którym uzyskał europejski tytuł umiejętności implantologa. Odbył szkolenia z zakresu chirurgicznego i protetycznego powstępowania w systemie implantologicznym 3i Implant Innovations oraz ukończył kurs implantologiczny "Implant placement training course" w Bogocie. Jest członkiem Niemieckiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

Chirurg stomatolog i chirurg szczękowo-twarzowy lek. dent. Przemysław Dubis również udziela konsultacji implantologicznych. W 1996 r. ukończył studia na Oddziale Stomatologii Akademii Medycznej w Krakowie. W 2011 r. uzyskał Certyfikat Umiejętności w dziedzinie Implantologii Ogólnego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej oraz Europejskiego Towarzystwa Implantologii EDI. W pracy zawodowej wykorzystuje m.in. systemy implantologiczne Nobel Biocare i Astra Tech. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Kraków i Wielka Brytania - stosunek cen konsultacji implantologicznych

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Aquadent Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Aquadent

Harley Street Dental Implant Centre w Wielkiej Brytanii, w zależności od rodzaju konsultacji implantologicznych, wycenia je w granicach 55 £ (ok. 325 zł) przy konsultacjach zwykłych oraz 150 £ (ok. 885 zł) przy konsultacjach nagłych. Z kolei w Krakowie za konsultację stomatologiczną trzeba zapłacić średnio 100 - 150 zł.

Konsultacja implantologiczna - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 100 zł do 150 zł
 • Warszawa od 100 zł do 200 zł
 • Wrocław od 100 zł do 200 zł
 • Łódź od 50 zł do 150 zł
 • Szczecin od 100 zł do 200 zł
 • Bydgoszcz od 70 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Gliwice od 100 zł
 • Katowice od 100 zł do 200 zł
 • Gdańsk od 100 zł
 • Gdynia od 80 zł do 150 zł
 • Rzeszów od 100 zł
Konsultacja implantologiczna cena »

Usługa konsultacja implantologiczna w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez implantologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja implantologiczna w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Autor: