Konsultacja implantologiczna Szczecin

implantolog wizyta prywatna

Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Choszczno (64 km od centrum Szczecina)
Choszczno, ul. Mur Południowy 3

Biała Szuflada

4,7 / 5  (88 opinii)  rozwiń
 • Konsultacja implantologiczna 200 zł

  Konsultacja implantologiczna Szczecin - informacje

  Gabinet zabiegowy w Biała Szuflada Gabinet zabiegowy w Biała Szuflada

  Konsultacja implantologiczna wykonywana się z myślą o wszczepieniu implantu zębowego. Konsultacja ma na celu ocenę możliwości wszczepienia implantu, ocenę szans zabiegu i wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań. Podczas konsultacji lekarz przeprowadza z pacjentem wywiad i ocenia szanse i możliwości założenia implantów. Istotnym elementem konsultacji implantologicznej jest badanie wewnątrzustne, które ma na celu ocenę grubości i szerokości pod kątem możliwości wprowadzenia implantu. Następnie lekarz dobiera rozmiar implantów i przedstawia dalszy plan leczenia.

  Gdzie w Szczecinie możemy przeprowadzić konsultację implantologiczną

  Implantologia na Podzamczu to szczecińska klinika, która w swojej ofercie ma konsultacje oraz leczenie impantologiczne. Klinika została założona w 1996 roku przez dr Tomasza Ciegielskiego, eksperta implantologii DGOI. Oferuje kompleksowe leczenie implantologiczne i implantoprotetyczne, m.in. korony, mosty i protezy na implantach, a także regenerację kości i tkanek miękkich oraz zabieg podniesienia dna zatoki szczękowej. Klinika wyposażona jest w System Wirtualnego Planowania Leczenia SIMPLANT oraz rentgen panoramiczny i tomograf komputerowy 3D, które pozwalają zaplanować leczenie w bardziej skomplikowanych przypadkach.

  Konsultację implantologiczną w Szczecinie można przeprowadzić również w Klinice Imlantologicznej Dental Plus. Klinika specjalizuje się w implantologi i protetyce estetycznej, posiada specjalistyczne oprogramowanie EasyGuide, które umożliwia wirtualne planowanie leczenia implantologicznego. Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt m.in unity stomatologiczne Kavo, uznawane za najlepsze na świecie, pantomogram Siemens oraz rentgen stomatologiczny Gendex i skanerem DenOptix Qst, a także skaler dźwiękowy Kavo i Intrasurg Kavo do wykonywania zabiegów z zakresu chirurgii implantologicznej.

  Kolejną placówką na terenie Szczecina, do której można udać się na konsultację implantologiczną jest Klinika Implantologii i Ortodoncji Hahs. Klinika Hahs w 2007 uzyskała status "Tatigkeitschwerpunkt Implantologie" co oznacza, że  spełnia warunki wspólnie określone przez niemieckie organizacje zrzeszające lekarzy implantologów: DGZI, DGI, BDO, BDIZ, DGMK. W 2006 roku Klinika Hahs zajęła trzecie miejsce w rankingu najlepszych w Polsce oddziałów stomatologii-implantologii według tygodnika Newsweek.

  Ile kosztuje konsultacja implantologiczna w Szczecinie i w Australii

  Gabinet zabiegowy w Biała Szuflada Gabinet zabiegowy w Biała Szuflada

  Za konsultacje implantologiczną w Szczecinie trzeba zapłacić ok 100 zł. Z kolei w Klinice Dental Guide w Australii cena konsultacji implantologicznej wynosi 100-150 $ (ok. 300- 450 zł).

  Konsultacja implantologiczna - ceny w Szczecinie na tle innych miast

  • Szczecin od 150 zł do 200 zł
  • Warszawa od 100 zł do 160 zł
  • Kraków od 100 zł do 150 zł
  • Wrocław od 100 zł do 200 zł
  • Łódź od 50 zł do 150 zł
  • Bydgoszcz od 70 zł do 200 zł
  • Katowice od 100 zł do 220 zł
  • Poznań od 100 zł do 200 zł
  • Gdańsk od 100 zł
  • Gdynia od 80 zł do 150 zł
  • Lublin od 100 zł
  • Rzeszów od 100 zł
  Konsultacja implantologiczna cena »

  Usługa konsultacja implantologiczna w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez implantologa.

  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja implantologiczna w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.