Konsultacja implantologiczna Tarnowskie Góry i okolice

Synonimy: implantolog wizyta prywatna

Bezpośrednio Tarnowskie Góry nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja implantologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 12 innych klinik z okolicy Tarnowskie Góry. Konsultacja implantologiczna można przeprowadzić m.in. w Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne A.H.Frelich Żory (45 km od Tarnowskie Góry) w cenie 150 zł lub w Stomatologia Stencel w Chorzowie (17 km od Tarnowskie Góry). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja implantologiczna Tarnowskie Góry?

Usługa konsultacja implantologiczna Tarnowskie Góry jest najczęściej wykonywana przez implantologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska