Konsultacja implantologiczna Wrocław

Synonimy: implantolog wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja implantologiczna Wrocław - informacje

Sprzęt medyczny w DENS 1 Sprzęt medyczny w DENS 1

U specjalisty z zakresu implantologii szukać pomocy mogą osoby, zmagające się z ubytkami zębowymi różnej wielkości (od pojedynczych braków zębowych po całkowite bezzębie). W trakcie konsultacji specjalista przedstawi możliwości implantacji, wyjaśni, jakie procedury umożliwią lub zwiększą szansę skutecznego leczenia, oraz poda ewentualne przeciwwskazania oraz koszty takiego leczenia.

Prywatna wizyta implantologiczna we Wrocławiu – gdzie szukać pomocy

Na konsultację implantologiczną wraz z planowaniem leczenia i wykonania modeli diagnostycznych we Wrocławiu udać się można do Centrum Implantologii i Ortodoncji Dental Coroner, w którym przeprowadzany jest szereg procedur z zakresu uzupełniania ubytków w uzębieniu. W ośrodku pacjenci poddać się mogą także wszczepieniu implantu typu Premium lub Optimum, sterowanej regeneracji kości oraz podniesieniu dna zatoki szczękowej metodą otwartą lub zamkniętą. Oferta placówki obejmuje również całą gamę usług z obszaru uzupełnienia protetycznego (np. korona porcelanowa na łączniku standardowym lub indywidualnym, uzupełnienie pełnego łuku na implantach zdejmowane lub stałe, korona tymczasowa na implancie długoczasowa).

We Wrocławiu konsultacja implantologiczna jest także możliwa do przeprowadzenia w Gabinetach Stomatologicznych Tarabuła, w których wykorzystywany jest system implantologiczny AlphaBio. Do ośrodka udać się można również na cały szereg procedur przygotowawczych do implantacji: poddać się w nim można wszczepieniu substancji pobudzających wzrost kości w danym miejscu, np. Bio-oss lub Bio-guide, oraz podniesieniu dna zatoki szczękowej (metodą otwartą lub zamkniętą). Oferta Gabinetów obejmuje ponadto zabiegi z obszaru protetyki (np. korony protetyczne w przypadku pojedynczych braków zębów, mosty uzupełniające częściowy brak uzębienia) i chirurgii stomatologicznej (regeneracja przyzębia, resekcja wierzchołka korzenia).

Pomocy z zakresu implantologii udziela także dr n. med. Michał Chrobak, specjalista stomatolog ogólny i implantolog. Jest absolwentem prestiżowych studiów podyplomowych Master of Science in Oral Implantology na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu W. Goethego we Frankfurcie nad Menem (uzyskał tytuł Master of Science in Oral Implantology) oraz członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej. Jest jednym z zweryfikowanych implantologów istniejących w światowym wykazie wiodących placówek implantologicznych LEADING IMPLANT CENTERS. Stosuje systemy implantologiczne Friadent (Ankylos , Xive), Alpha Bio, Straumann oraz 3I. Udać się do niego można również na zwiększenie objętości wyrostka zębodołowego we wszystkich jego rozmiarach oraz wszczepy materiałów zastępujących kości.

Cena konsultacji u specjalisty implantologa we Wrocławiu i w Londynie

Kadra w Dental Corner Kadra w Dental Corner

We Wrocławiu za prywatną wizytę u implantologa zapłacić trzeba około 100 złotych. Za granicą cena takiej porady jest znacznie wyższa: w Dental Art Implant Clinic wynosi ona 100 funtów brytyjskich, czyli blisko 600 złotych.

Konsultacja implantologiczna - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 100 zł do 200 zł
 • Warszawa od 100 zł do 200 zł
 • Kraków od 100 zł do 200 zł
 • Łódź od 50 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 100 zł do 150 zł
 • Katowice od 200 zł
 • Szczecin od 100 zł do 200 zł
 • Gliwice od 100 zł
 • Bydgoszcz od 70 zł do 200 zł
 • Rzeszów od 100 zł
 • Gdynia od 80 zł do 150 zł
 • Lublin od 100 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja implantologiczna we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez implantologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja implantologiczna w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor: