Konsultacja internistyczna Kamienna Góra i okolice

Synonimy: konsultacja z lekarzem internistą, konsultacja z lekarzem chorób wewnętrznych, internista wizyta prywatna

Bezpośrednio Kamienna Góra nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja internistyczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Kamienna Góra. Konsultacja internistyczna można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (25 km od Kamienna Góra) w cenie 120 zł lub w Specjalistyczne Centrum Medyczne Diagnosis Dzierżoniów (45 km od Kamienna Góra) gdzie cena za konsultacja internistyczna wynosi 150 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja internistyczna Kamienna Góra?

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska