Konsultacja internistyczna Kłodzko i okolice

Synonimy: konsultacja z lekarzem internistą, konsultacja z lekarzem chorób wewnętrznych, internista wizyta prywatna

Bezpośrednio Kłodzko nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja internistyczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Kłodzko. Konsultacja internistyczna można przeprowadzić m.in. w Specjalistyczne Centrum Medyczne Diagnosis Dzierżoniów (33 km od Kłodzko) w cenie 150 zł lub w Centrum Medyczne EZ – medica Świdnica (48 km od Kłodzko). Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja internistyczna Kłodzko?

Usługa konsultacja internistyczna Kłodzko jest najczęściej wykonywana przez lekarza chorób wewnętrznych.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska