Konsultacja internistyczna Wadowice i okolice

Synonimy: konsultacja z lekarzem internistą, konsultacja z lekarzem chorób wewnętrznych, internista wizyta prywatna

Bezpośrednio Wadowice nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja internistyczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 14 innych klinik z okolicy Wadowice. Konsultacja internistyczna można przeprowadzić m.in. w Ośrodek Medyczny Osteomed w Krakowie (38 km od Wadowice) w cenie 100 zł lub w Euroklinika w Bielsku-Białej (32 km od Wadowice) gdzie cena za konsultacja internistyczna wynosi 140 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska