Konsultacja kardiologiczna profesorska

Synonimy: konsultacja kardiologiczna u profesora, kardiolog profesor wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Konsultacja kardiologiczna profesorska - informacje

Kadra w KCM Clinic Kadra w KCM Clinic

Pacjenci szukający porady w zakresie chorób serca powinni zgłosić się na konsultację do specjalisty kardiologa. Wiele osób decyduje się przy tym na wizytę u lekarza, posiadającego tytuł profesorski w zakresie kardiologii. Podczas wizyty lekarz analizuje dostarczone wyniki badań, rozmawia z pacjentem, zbierając najważniejsze informacje dotyczące jego stanu zdrowia, dolegliwości czy przebytych zabiegów. Często podczas spotkania wykonywane są badania diagnostyczne, jak np. EKG wysiłkowe i echo serca. Lekarz może także skierować pacjenta na dodatkowe badania laboratoryjne i badania z zakresu chorób układu krążenia. Zdarza się, że już w trakcie pierwszej konsultacji specjalista może postawić diagnozę i zaproponować odpowiednią dla pacjenta metodę leczenia.

Gdzie w Polsce udać się na konsultację z profesorem chorób serca

Na wizytę konsultacyjną do profesora, specjalizującego się w kardiologii można umówić się w Krakowskim Centrum Kardiologicznym Amicor, które istnieje od 1991 roku. Pacjentów przyjmują tu profesorowie, ordynatorzy oraz docenci. Specjaliści zajmują się diagnozowaniem i leczeniem z zakresu kardiologii, kardiologii dziecięcej oraz chirurgii naczyniowej. Podczas konsultacji lekarz ma możliwość przeprowadzenia badań diagnostycznych związanych z chorobami układu krążenia zarówno u dorosłych, jak i u dzieci, m.in. echokardiografii, EKG, Holter ciśnieniowy czy USG.

W stolicy konsultację z zakresu chorób serca może przeprowadzić prof. dr hab. n. med. Piotr Hoffman, specjalista kardiologii. Odbył staż kliniczny w zakresie kardiologii w Wilhelmina Children’s Hospital w Holandii, a także w Hospital for Sick Children w Wielkiej Brytanii. Należy do Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i European Society of Cardiology. Jest posiadaczem certyfikatu „Ekspert Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego w dziedzinie echokardiografii” oraz posiada akredytację indywidualną w zakresie echokardiografii. Przyjmuje pacjentów w gabinecie prywatnym Echo-Kard, który mieści się w Warszawie. Profesor oferuje konsultacje specjalistyczne, terapie i diagnostykę echokardiograficzną.

Prof. dr hab. n. med. Jarosław Kasprzak, specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii, przeprowadza konsultacje z zakresu chorób serca w Łodzi. Posiada doświadczenie w zakresie chirurgii interwencyjnej i nowych technik echokardiograficznych. Jest laureatem Nagrody Naukowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Stypendium Naukowego European Cardiac Society. W pracy zawodowej szczególnie interesują go zagadnienia z zakresu echokardiografii, nadciśnienia płucnego i niewydolności serca. Specjalizuje się w wykonywaniu badań echokardiografii, które obejmują badania obciążeniowe, klasyczne, przełykowe czy trójwymiarowe.

Wizyta u profesora kardiologii w Polsce za granicą

Gabinet zabiegowy w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

W Dublinie pacjentów z chorobami serca przyjmuje prof. Ian Graham. Za wizytę trzeba zapłacić 380 € (około 1060 zł), podczas, gdy konsultacja profesorska w Krakowie to wydatek rzędu 250 zł.

Konsultacja kardiologiczna profesorska - ceny w różnych miastach

  • Kraków od 300 zł
  • Warszawa od 200 zł do 220 zł
  • Jelenia Góra od 140 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja kardiologiczna profesorska jest najczęściej wykonywana przez kardiologa.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska