Konsultacja kardiologiczna

konsultacja z lekarzem kardiologiem, kardiolog wizyta prywatna

Wczytaj więcej wyników

Konsultacja kardiologiczna - informacje

Gabinet zabiegowy w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet zabiegowy w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik

Podczas pierwszej konsultacji kardiologicznej lekarz przeprowadza szczegółowy wywiad dotyczący stanu zdrowia, stylu życia, zażywanych leków oraz chorób serca występujących w rodzinie. W czasie wizyty dokonywany jest także pomiar masy ciała, ciśnienia oraz badanie EKG. Na tej podstawie, specjalista może zlecić dodatkowe badania, w tym badanie wysiłkowe EKG, Echo serca czy Badanie holterowskie. Pierwsza wizyta trwa zazwyczaj około 30 minut.

Konsultacja kardiologiczna w Polsce

W Józefowie wizytę kardiologiczną może przeprowadzić lek.med. Iwona Wasilewska, lekarz kardiolog i specjalista chorób wewnętrznych. Jest ona absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, a także członkiem Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Ukończyła także studia Executive MBA dla kadry medycznej w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie. Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Kardiologii Wojskowego Instytutu Medycznego, Klinice Kardiologii CSK Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz w Klinice Wad Serca Instytutu Kardiologii w Warszawie.

Konsultację kardiologiczną w Zamościu można odbyć u le.med. Aleksandra Wiśniewskiego, specjalisty chorób wewnętrznych i specjalisty kardiologa. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując na Oddziale Kardiologii i Poradni Kardiologicznej szpitala Jana Pawła II w Zamościu. Swoją wiedzę poszerzał poprzez uczestnictwo w szkoleniach i zjazdach naukowych, m.in. w XIV Ogólnopolskiej Konferencji Sekcji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Europejskim Kongresie Kardiologicznym w Sztokholmie czy w XV Sympozjum Naukowo – Szkoleniowym „Diagnostyka Obrazowa Serca – Echo, MRI, CT”.

W Radomiu na wizytę do kardiologa można udać się do lek.med. Magdaleny Poterała, specjalisty kardiologii. Jest ona absolwentką AM w Lublinie, którą ukończyła w 2000 roku. Doświadczenie zdobywała w Oddziale Kardiologii Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu, a dzięki współpracy z kadrą naukową Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, opublikowała wiele prac w dziedzinie kardiologii, które prezentowane są na międzynarodowych konferencjach naukowych. Doktor Poterała jest także członkiem Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego i Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

W Szczecinie chorobami serca zajmuje się lek.med. Waldemar Krysiak, specjalista chorób wewnętrznych, specjalista kardiolog. Studiował on na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, po czym odbywał staż podyplomowy w Szpitalu Wojskowym w Szczecinie, gdzie zdobywał doświadczenie również po jego zakończeniu. Doktor Krysiak jest także członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Towarzystwa Internistów Polskich. Posiada on także Certyfikat Sekcji Echokardiografii PTK w dziedzinie STRESS ECHO.

W Poznaniu, konsultację kardiologiczną można odbyć w Prywatnej Lecznicy Certus, którego wysoka jakość świadczonych usług została potwierdzona certyfikatem jakości ISO 9001:2000, nadanym przez TÜV Rheinland. Obiekt został wyróżniony licznymi nagrodami jak Regionalny Znak Towarowy „Wielkopolska Jakość” za świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie ochrony zdrowia czy Certyfikat Jakości w VIII edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług „Najlepsze w Polsce – The Best in Poland”. Lecznica otrzymała także tytuł „Przyjazna Przychodnia” za zapewnienie pacjentom najwyższych standardów w zakresie obsługi, dostępności oraz przestrzegania ich praw.

Będąc w Zabrzu, na wizytę do lekarza chorób serca można udać się do Śląskiego Centrum Chorób Serca, które w 2006 roku zajęło I miejsce w rankingu najlepszych szpitali Tygodnika „Wprost” w kategorii Kardiochirurgia. Obiekt był nagradzany niejednokrotnie za świadczenie usług najwyższej jakości, otrzymując m.in. Dyplom za zajęcia III miejsca w rankingu najlepszych w Polsce oddziałów kardiochirurgii dziecięcej, czy wyróżnienie w konkursie „Innowacje dla Zdrowia 2011” za hybrydową salę operacyjną.

Cena konsultacji u kardiologa za granicą

Gabinet proktologiczny w Humana Medica Omeda Gabinet proktologiczny w Humana Medica Omeda

Koszt konsultacji ortopedycznej wraz z badaniem EKG w Cardiac Services Limited - World Class Heart Care w Hamilton w Nowej Zelandii wynosi 305 $ (ok.1213 zł), podczas gdy we Wrocławiu cena wizyty to jedynie 150 zł. Przy okazji konsultacji w tym mieście pacjenci z zagranicy mogą zobaczyć takie atrakcje turystyczne jak Iglica przy Hali Stulecia, Muzeum Przyrodnicze czy Wieża Ciśnień przy Alei Wiśniowej.

Konsultacja kardiologiczna - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 150 zł do 180 zł
  • Kraków od 140 zł
  • Wrocław od 120 zł do 270 zł
  • Łódź od 130 zł do 160 zł
  • Poznań od 100 zł do 300 zł
  • Gdańsk od 180 zł do 300 zł
  • Białystok od 150 zł do 300 zł
  • Lublin od 80 zł do 120 zł
  • Bydgoszcz od 120 zł
Konsultacja kardiologiczna cena »

Usługa konsultacja kardiologiczna jest najczęściej wykonywana przez kardiologa.