Konsultacja kardiologiczna Kraków

konsultacja z lekarzem kardiologiem, kardiolog wizyta prywatna

Konsultacja kardiologiczna Kraków - informacje

Kadra w Ośrodek Medyczny Osteomed Kadra w Ośrodek Medyczny Osteomed

Do kardiologa powinny udać się osoby, które odczuwają m.in. bóle klatki piersiowej i kołatanie serca, a także doświadczają częstych omdleń bądź stanów przedomdleniowych. Również pacjenci z chorobami kardiologicznymi wymagają konsultacji przed każdym innym zabiegiem chirurgicznym. Podczas konsultacji kardiolog przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem, a także wykonuje podstawowe badanie oceny pracy serca EKG spoczynkowe, mierzy ciśnienie tętnicze krwi i puls pacjenta. W niektórych gabinetach mogą zostać przeprowadzone dodatkowe badania, takie jak echo serca, EKG wysiłkowe, badanie dopplerowskie serca czy koronografia. Lekarz może też skierować pacjenta na powyższe badania oraz badania laboratoryjne. Kardiolog, po rozpoznaniu dolegliwości i postawieniu diagnozy, wdraża odpowiednią metodę leczenia pacjenta, udziela porady dotyczącej prawidłowego żywienia czy modyfikacji trybu życia. Konsultacja z badaniem EKG trwa zazwyczaj około 40 minut.

Gdzie w Krakowie można umówić się na konsultację do kardiologa

Centrum Leczenia Chorób Serca i Naczyń UNICARDIA posiada w swojej ofercie konsultacje w zakresie kardiologii, kardiologii inwazyjnej oraz kardiochirurgii i elektrokardiologii. Ponadto lekarze pracujący w klinice specjalizują się w opiece kardiologicznej i naczyniowej nad kobietami ciężarnymi oraz dziećmi. Placówka wyposażona jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny Aparat Vivid7, który umożliwia wykonanie badań specjalistycznych również podczas wizyty (np. echo serca z kontrastem z zastosowaniem solo fizjologicznej, USG tętnic, EKG).

W Krakowie do kardiologa można się udać do dr hab. n. med.Ewy Kondurackiej, kardiologa i specjalisty chorób wewnętrznych. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Krakowie, gdzie uzyskała wyróżnienie Ministerstwa Zdrowia za najlepszego studenta medycyny w kraju. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując m.in.w Klinice Kardiochirurgii Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II oraz podczas staży naukowych w Cornel University USA, Campus Bio-Medico Libero Institutio Universitario w Rzymie oraz w Klinice Uniwersyteckiej w Wiedniu. Podczas wizyty konsultacyjnej udziela porad m.in. w zakresie diagnostyki i leczenia choroby wieńcowej, wad serca i niewydolności krążeniowej, jak również chorób mięśni serca i leczenia zaburzeń gospodarki lipidowej.

Konsultacja kardiologiczna znajduje się także w zakresie usług Gabinetu Lekarskiego Kardiodent w Krakowie. Można się tu umówić na wizytę do kardiologa, kardiologa dziecięcego, jak również elektrokardiologa i specjalisty chorób wewnętrznych. Placówka dysponuje Pracownią EKG, Pracownią Echokardiografii oraz Pracownią USG, w których na miejscu można wykonać badania diagnostyczne (jak np. Dopplerowskie badanie przepływów przez naczynia żylne i tętnicze, USG serca, EKG metodą Holtera).

Konsultacja u specjalisty chorób serca za w Polsce i granicą - porównanie cen

Kadra w Ośrodek Medyczny Osteomed Kadra w Ośrodek Medyczny Osteomed

Cena wizyty u kardiologa w National Heart Centre Singapore, w Azji wynosi 155 $ (ponad 600 zł). Natomiast za konsultację u specjalisty chorób serca w Krakowie trzeba zapłacić już 120 zł.

Konsultacja kardiologiczna - ceny w Krakowie na tle innych miast

  • Kraków od 100 zł do 300 zł
  • Warszawa od 120 zł do 330 zł
  • Wrocław od 100 zł do 300 zł
  • Łódź od 120 zł do 300 zł
  • Poznań od 100 zł do 170 zł
  • Gdańsk od 180 zł do 300 zł
  • Białystok od 150 zł do 300 zł
  • Lublin od 80 zł do 120 zł
  • Bydgoszcz od 120 zł
  • Katowice od 194 zł do 300 zł
Konsultacja kardiologiczna cena »

Usługa konsultacja kardiologiczna w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez kardiologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja kardiologiczna w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.