Konsultacja kardiologiczna Łódź

konsultacja z lekarzem kardiologiem, kardiolog wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja kardiologiczna Łódź - informacje

Sprzęt medyczny w Salve Medica Sprzęt medyczny w Salve Medica

Usługi konsultacyjne, które świadczy specjalista kardiolog, wiążą się przede wszystkim z kwalifikacją pacjenta do specjalistycznej diagnostyki oraz leczenia inwazyjnego, po którym specjalista świadczy także prowadzenie wraz z interwencyjnym leczeniem kardiologicznym. Zakres usług kardiologa obejmuje m.in. profilaktykę i leczenie chorób układu krążenia oraz wad układu sercowo-naczyniowego, z wrodzonymi i nabytymi chorobami serca, jak również zaburzeniami jego rytmu. Wskazaniem do konsultacji, oprócz typowych objawów kardiologicznych, jest również wyczynowe uprawianie sportu oraz ocena wyników operacji kardiochirurgicznych.

Leczenie chorób serca w Łodzi – konsultacja kardiologiczna

Konsultacje medyczne w zakresie kardiologii, specjalistyczne poradnictwo oraz leczenie wrodzonych i nabytych chorób naczyń krwionośnych i mięśnia sercowego świadczy dr n. med. Włodzimierz Pawelski, specjalista chorób wewnętrznych i specjalista kardiolog. W ramach swojej praktyki leczy zachowawczo chorobę niedokrwienną serca, prowadzi też diagnostykę i leczenie zespołu sercowo-płucnego i krążenia płucnego oraz zapalenia i uszkodzenia serca. Jego oferta obejmuje także leczenie zabiegowe schorzeń kardiologicznych i diagnostykę, w tym m. in. ambulatoryjne monitorowanie ciśnienia krwi i EKG oraz badania biochemiczne zawału serca.

Z konsultacji kardiologicznych, a także diagnostyki holterowskiej oraz monitoringu 24 h i 48 h można skorzystać w ramach opieki kardiologa w Centrum Medycznym Neomedical, gdzie konsultacje kardiologiczne obejmują wywiad lekarski oraz badania kardiologiczne (m. in. ciśnienie krwi, echokardiogram, USG Doppler). Gabinet wyposażony jest w USG 3D/4D Aloka 7 Pro oraz 12 kanałowy aparat firmy Mortara do badania EKG spoczynkowego, a oferta placówki, w ramach diagnostyki, uwzględnia także badania laboratoryjne kardiologiczne.

Konsultacja kardiologiczna z zakresu kardiologii dziecięcej to oferta Centrum Medycznego NZOZ Pikamed, które specjalizuje się w chirurgii i kardiologii dziecięcej. Wizyta obejmuje tu badanie fizykalne w diagnostyce niewydolności serca u dzieci, badanie EKG oraz badanie echokardiograficzne, z badaniem echo płodu włącznie. Kardiolog w placówce przeprowadza także kwalifikacje do operacji kardiochirurgicznych w zakresie wrodzonych i nabytych wad serca. 

Cena konsultacji kadriologicznej w Łodzi i Limerick (Irlandia)

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Med-Gastr Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Med-Gastr

W Klinice Eagle Lodge w Limerick pełna ocena kardiologiczna z konsultacją, echokardiogramem oraz EKG wysiłkowym to wydatek rzędu 574 €, co w przeliczeniu na złotówki daje kwotę ponad 2 400 zł. W Polsce konsultacja specjalistyczna z kardiologiem wraz z zestawem badań zamyka się zazwyczaj w kwocie 500 zł.

Konsultacja kardiologiczna - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 120 zł do 160 zł
 • Warszawa od 110 zł do 330 zł
 • Kraków od 100 zł do 300 zł
 • Wrocław od 150 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 170 zł
 • Lublin od 80 zł do 120 zł
 • Częstochowa od 120 zł
 • Gdańsk od 150 zł do 200 zł
 • Szczecin od 150 zł do 290 zł
 • Bydgoszcz od 120 zł do 180 zł
 • Gliwice od 130 zł do 150 zł
Konsultacja kardiologiczna cena »

Usługa konsultacja kardiologiczna w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez kardiologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja kardiologiczna w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Autor: