Konsultacja kardiologiczna Poznań

konsultacja z lekarzem kardiologiem, kardiolog wizyta prywatna

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja kardiologiczna Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Medikor Gabinet zabiegowy w Medikor

Prywatna wizyta u kardiologa jest dostosowywana indywidualnie do każdego pacjenta i trwa na ogół od 40 do 60 minut. W trakcie konsultacji zostają się tylko omówione aktualne wyniki badań, ale także mogą być wykonane testy wysiłkowe oraz inne badania z zakresu EKG, ECHO serca, Holtera 24h i Mobile-Holter (długoterminowego) czy rejestratora zdarzeń. Takie dokładne badania mają na celu potwierdzenie lub wykluczenie schorzenia, z którym przychodzi pacjent - choroby serca lub układu krążenia. Na wizytę do specjalisty kardiologii przychodzą głównie osoby prowadzące siedzący tryb życia, palące papierosy, chorujące na cukrzycę oraz osoby z nadwagą - u takich pacjentów najczęściej występują problemy kardiologiczne.

Konsultacje kardiologiczne na terenie Poznania

Lekarzem, przyjmującym na terenie Poznania, do którego można udać się na prywatną wizytę z zakresu kardiologii, jest prof. dr hab. n. med. Olga Trojnarska, specjalista chorób wewnętrznych (II stopnia od 1984 roku) oraz kardiolog (specjalizacja II stopnia w 1990 roku), która doświadczenie zawodowe zdobywała w I Klinice Kardiologii Szpitala Klinicznego Przemienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W czasie konsultacji zajmuje się szczególnie wadami serca u dorosłych, również wadami wrodzonymi. Kwalifikuje także do zabiegów nieinwazyjnych, leczących wady strukturalne serca, oraz zajmuje się pacjentkami ciężarnymi, mającymi problemy z sercem.

Konsultacja kardiologiczna oferowana jest także przez prof. dr hab. n. med. Ewę Straburzyńską-Migaj, specjalistę chorób wewnętrznych (II stopnia od 1991 roku) oraz kardiologii (II stopnia od 1997 roku), która na wizytach prywatnych z pacjentami wykorzystuje wiedzę, zdobytą podczas pracy w I Klinice Kardiologii Szpitala Klinicznego Przemienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Na konsultacjach pomaga głównie pacjentom z chorobami serca i cierpiących na nadciśnienie tętnicze. Zajmuje się także problemami z niewydolnością serca (jest przewodniczącą Sekcji Niewydolności Serca Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego), przeprowadzając badania echokardiograficzne i ergometryczne.

Na wizytę kardiologiczną zaprasza również dr hab. med. Beata Krasińska, specjalista chorób wewnętrznych, hipertensjologii i kardiologii, która przyjmuje swoich pacjentów w gabinecie kardiologicznym na terenie Poznania. P pomaga głównie chorym z nadciśnieniem tętniczym oraz przeprowadza diagnostykę echokardiograficzną - z zakresu wykonywania takich badań posiada certyfikat Polskiego Towarzystwa Echokardiografii.

Cena specjalistycznej konsultacji kardiologicznej w Poznaniu i w Londynie

Gabinet zabiegowy w Medicus Bonus Wągrowiec Gabinet zabiegowy w Medicus Bonus Wągrowiec

Za prywatną wizytę u kardiologa trzeba w Poznaniu zapłacić 120 zł. W Wielkiej Brytanii natomiast jest to suma 120 funtów (672 zł) w gabinecie kardiologicznym, mieszczącym się w londyńskim Tooting Medical Centre.

Konsultacja kardiologiczna - ceny w Poznaniu na tle innych miast

  • Poznań od 100 zł do 170 zł
  • Warszawa od 120 zł do 330 zł
  • Kraków od 100 zł do 300 zł
  • Wrocław od 100 zł do 300 zł
  • Łódź od 120 zł do 300 zł
  • Gdańsk od 180 zł do 300 zł
  • Białystok od 150 zł do 300 zł
  • Lublin od 80 zł do 120 zł
  • Bydgoszcz od 120 zł
  • Katowice od 194 zł do 300 zł
Konsultacja kardiologiczna cena »

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja kardiologiczna w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.