Konsultacja kardiologiczna Rzeszów i okolice

Synonimy: konsultacja z lekarzem kardiologiem, kardiolog wizyta prywatna

Bezpośrednio w Rzeszowie nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja kardiologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Rzeszowa. Konsultacja kardiologiczna można przeprowadzić m.in. w Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny Głogów Małopolski (13 km od Rzeszowa) w cenie 150 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska