Konsultacja kardiologiczna Warszawa

Synonimy: konsultacja z lekarzem kardiologiem, kardiolog wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja kardiologiczna Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w UNA MEDICA Gabinet zabiegowy w UNA MEDICA

Wśród wskazań do przeprowadzenia konsultacji kardiologicznej wymienia się m.in. wrodzone i nabyte choroby serca, choroby sercowo-naczyniowe oraz nadciśnienie tętnicze. Na konsultację kardiologiczną pacjent powinien zabrać ze sobą dotychczasowe wyniki badań EKG oraz innych badań (np. próby wysiłkowej i echo serca). W trakcie pierwszej wizyty, która trwa na ogół około 30 minut, specjalista kardiolog przeprowadza echo serca oraz badanie EKG. Specjalista z zakresu kardiologii może również w razie konieczności określić ryzyko zawału mięśnia sercowego.

Konsultacja kardiologiczna w Warszawie

Konsultacji kardiologicznych w Warszawie udziela dr n. med. Jerzy Rekosz, kardiolog i specjalista chorób wewnętrznych. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie., a doświadczenie zdobywał jako ordynator Oddziału Kardiologii w Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego i autorem publikacji „Leczenie fibrynolityczne ostrych zespołów wieńcowych z przetrwałym uniesieniem odcinka ST”. Specjalizuje się w badaniach echokardiograficznych.

Konsultacja kardiologiczna jest możliwa do przeprowadzenia także u dr n. med. Ewy Michalak, specjalistki z zakresu kardiologii i chorób wewnętrznych. Staż naukowy ukończyła w Irvine University of California w Irvine (w Kalifornii), a doświadczenie zdobywała w Instytucie Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie. Jest autorką pracy naukowej „Echokardiograficzna ocena funkcji lewej komory w różnych postaciach kardiomiopatii przerostowej”. Należy do Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu nadciśnienia tętniczego, wad serca i choroby wieńcowej, a także w diagnostyce i leczeniu zaburzeń rytmu serca, niewydolności serca oraz tętniaków aorty wstępującej. Przeprowadza ocenę ciśnienia tętniczego krwi metodą Holtera.

Pacjenci, zmagający się z zaburzeniami serca, udać się mogą również dr n. med. Elżbieta Florczak, specjalistki z zakresu kardiologii i chorób wewnętrznych. Jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Klinice Nadciśnienia Tętniczego Instytutu Kardiologii w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego. W trakcie XIX Sympozjum Instytutu Kardiologii wygłosiła wykład „Wyniki badania RESIST-POL. Co wnoszą do praktyki klinicznej?”. Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu nadciśnienia tętniczego, choroby wieńcowej, i zaburzeń rytmu serca, a także niewydolności oraz wad serca. Przeprowadza m.in. ablację tętnic nerkowych.

Cena konsultacji kardiologicznej w Warszawie i w Madrycie

Kadra w Nasmed Kadra w Nasmed

W Warszawie za wizytę prywatną u specjalisty kardiologa zapłacić trzeba około 150 złotych. Za granicą cena takiej konsultacji jest znacznie wyższa: w Clínica DAM w Madrycie wynosi ona 60 euro, czyli około 260 złotych.

Konsultacja kardiologiczna - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 105 zł do 330 zł
 • Kraków od 100 zł do 200 zł
 • Wrocław od 150 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 220 zł
 • Łódź od 120 zł do 160 zł
 • Bydgoszcz od 120 zł do 160 zł
 • Gdańsk od 150 zł
 • Częstochowa od 140 zł
 • Radom od 110 zł
 • Szczecin od 150 zł do 290 zł
 • Lublin od 80 zł do 120 zł
 • Gliwice od 130 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja kardiologiczna w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez kardiologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja kardiologiczna w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Piaseczno, Józefów, Otwock oraz Grodzisk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska