Konsultacja kardiologiczna Wrocław

Synonimy: konsultacja z lekarzem kardiologiem, kardiolog wizyta prywatna

Filtruj wyniki

Konsultacja kardiologiczna Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w Vratislavia Medica Gabinet zabiegowy w Vratislavia Medica

Do specjalisty kardiologa udać się mogą osoby, zmagające się m.in. z wadami serca, zaburzeniami jego rytmu, nadciśnieniem tętniczym, niewydolnością serca oraz chorobą wieńcową. Na wizytę pacjent powinien zabrać ze sobą całą dotychczasową dokumentacje medyczną. Najczęściej w trakcie pierwszej wizyty lekarz kardiolog wykonuje USG serca oraz EKG spoczynkowe.

Prywatna wizyta u specjalisty z zakresu kardiologii we Wrocławiu

Konsultacji kardiologicznych we Wrocławiu dokonuje dr n. med. Robert Skalik, specjalista kardiolog, który jest członkiem Grupy Roboczej Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Pełni funkcję eksperta w specjalistycznym czasopiśmie kardiologicznym E – Journal of Cardilogy Practice, wydawanym przez Europejskie Towarzystwo Kardiologiczne dla lekarzy klinicystów. Jego oferta obejmuje m.in. diagnostykę i leczenie nadciśnienia tętniczego, zapalenia mięśnia sercowego i choroby niedokrwiennej, a także leczenie arytmii oraz zaburzeń lipidowych. Wykonuje EKG metodą Holtera, EKG wysiłkowe, Holter ciśnieniowy oraz echokardiogarfię. Zajmuje się konsultacjami do zabiegów kardiochirurgicznych i kardiologicznych oraz kardiologią sportową.

We Wrocławiu konsultacja kardiologiczna jest możliwa również do przeprowadzenia u lek. med. Marcina Dzidowskiego, specjalisty z zakresu kardiologii i chorób wewnętrznych, który doświadczenie zdobywał w Klinice Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. W styczniu 2015 roku wraz z zespołem wykonał pierwszy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym zabieg krioablacji żył płucnych u pacjenta z migotaniem przedsionków. Specjalizuje się m.in. w elektrofizjologii oraz diagnostyce i leczeniu zaburzeń rytmu serca. Przeprowadza kwalifikacje do zaawansowanych procedur kardiologicznych (np. koronarografii). Posiada doświadczenie w wszczepieniach kardiowerterów-defibrylatorów.

Z zaburzeniami rytmu serca udać się można także do dr n. med. Piotra Salomona, specjalisty chorób wewnętrznych i kardiologa. Uczestniczył on w wielu konferencjach Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, jest też członkiem Europejskiego Towarzystwa Echokardiograficznego. Posiada wiele certyfikatów, potwierdzających udział w szkoleniach, warsztatach i kursach, w tym certyfikat umiejętności badania echokardiograficznego obciążeniowego. Specjalizuje się m.in. w diagnostyce i leczeniu nadciśnienia tętniczego, niewydolności serca, zaburzeń rytmu serca, choroby wieńcowej oraz arytmii.

Cena wizyty prywatnej u kardiologa we Wrocławiu i w Madrycie

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Magnolia Park Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne Magnolia Park

We Wrocławiu za konsultację kardiologiczną zapłacić trzeba około 150 złotych, natomiast w Clínica DAM w Madrycie taka wizyta kosztuje 60 euro, czyli około 260 złotych.

Konsultacja kardiologiczna - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 150 zł do 200 zł
 • Warszawa od 105 zł do 330 zł
 • Kraków od 100 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 220 zł
 • Łódź od 120 zł do 160 zł
 • Bydgoszcz od 120 zł do 160 zł
 • Gdańsk od 150 zł
 • Częstochowa od 140 zł
 • Radom od 110 zł
 • Szczecin od 150 zł do 290 zł
 • Lublin od 80 zł do 120 zł
 • Gliwice od 130 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja kardiologiczna we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez kardiologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja kardiologiczna w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska