Konsultacja kardiologiczna Wrocław

konsultacja z lekarzem kardiologiem, kardiolog wizyta prywatna

Pacjenci z Wrocławia wybierają także placówki z Oława (25 km od centrum Wrocławia)

Konsultacja kardiologiczna Wrocław - informacje

Kadra w EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Kadra w EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

Do specjalisty kardiologa udać się mogą osoby, zmagające się m.in. z wadami serca, zaburzeniami jego rytmu, nadciśnieniem tętniczym, niewydolnością serca oraz chorobą wieńcową. Na wizytę pacjent powinien zabrać ze sobą całą dotychczasową dokumentacje medyczną. Najczęściej w trakcie pierwszej wizyty lekarz kardiolog wykonuje USG serca oraz EKG spoczynkowe.

Prywatna wizyta u specjalisty z zakresu kardiologii we Wrocławiu

Konsultacji kardiologicznych we Wrocławiu dokonuje dr n. med. Robert Skalik, specjalista kardiolog, który jest członkiem Grupy Roboczej Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Pełni funkcję eksperta w specjalistycznym czasopiśmie kardiologicznym E – Journal of Cardilogy Practice, wydawanym przez Europejskie Towarzystwo Kardiologiczne dla lekarzy klinicystów. Jego oferta obejmuje m.in. diagnostykę i leczenie nadciśnienia tętniczego, zapalenia mięśnia sercowego i choroby niedokrwiennej, a także leczenie arytmii oraz zaburzeń lipidowych. Wykonuje EKG metodą Holtera, EKG wysiłkowe, Holter ciśnieniowy oraz echokardiogarfię. Zajmuje się konsultacjami do zabiegów kardiochirurgicznych i kardiologicznych oraz kardiologią sportową.

We Wrocławiu konsultacja kardiologiczna jest możliwa również do przeprowadzenia u lek. med. Marcina Dzidowskiego, specjalisty z zakresu kardiologii i chorób wewnętrznych, który doświadczenie zdobywał w Klinice Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. W styczniu 2015 roku wraz z zespołem wykonał pierwszy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym zabieg krioablacji żył płucnych u pacjenta z migotaniem przedsionków. Specjalizuje się m.in. w elektrofizjologii oraz diagnostyce i leczeniu zaburzeń rytmu serca. Przeprowadza kwalifikacje do zaawansowanych procedur kardiologicznych (np. koronarografii). Posiada doświadczenie w wszczepieniach kardiowerterów-defibrylatorów.

Z zaburzeniami rytmu serca udać się można także do dr n. med. Piotra Salomona, specjalisty chorób wewnętrznych i kardiologa. Uczestniczył on w wielu konferencjach Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, jest też członkiem Europejskiego Towarzystwa Echokardiograficznego. Posiada wiele certyfikatów, potwierdzających udział w szkoleniach, warsztatach i kursach, w tym certyfikat umiejętności badania echokardiograficznego obciążeniowego. Specjalizuje się m.in. w diagnostyce i leczeniu nadciśnienia tętniczego, niewydolności serca, zaburzeń rytmu serca, choroby wieńcowej oraz arytmii.

Cena wizyty prywatnej u kardiologa we Wrocławiu i w Madrycie

Gabinet zabiegowy w SkyMed Gabinet zabiegowy w SkyMed

We Wrocławiu za konsultację kardiologiczną zapłacić trzeba około 150 złotych, natomiast w Clínica DAM w Madrycie taka wizyta kosztuje 60 euro, czyli około 260 złotych.

Konsultacja kardiologiczna - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 100 zł do 300 zł
 • Warszawa od 120 zł do 330 zł
 • Kraków od 100 zł do 300 zł
 • Łódź od 120 zł do 300 zł
 • Poznań od 100 zł do 300 zł
 • Gdańsk od 180 zł do 300 zł
 • Białystok od 150 zł do 300 zł
 • Lublin od 80 zł do 120 zł
 • Bydgoszcz od 120 zł do 180 zł
 • Gliwice od 130 zł do 150 zł
 • Katowice od 194 zł do 300 zł
Konsultacja kardiologiczna cena »

Usługa konsultacja kardiologiczna we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez kardiologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja kardiologiczna w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.