Konsultacja kosmetologiczna

konsultacja u kosmetologa, kosmetolog wizyta prywatna

Wczytaj więcej wyników

Konsultacja kosmetologiczna - informacje

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Konsultacja kosmetologiczna służy ocenie stanu skóry twarzy oraz ciała. W trakcie wizyty oceniane jest nawilżenie skóry, występujące zmiany skórne (na przykład trądzik, przebarwienia czy rogowacenie mieszkowe), a także zalecana jest odpowiednia pielęgnacja zabiegowa aby poprawić stan skóry. Konsultacje przeprowadza kosmetolog.

Gdzie na konsultacje kosmetologiczne w Polsce

W Warszawie z prywatnej wizyty u kosmetologa można skorzystać w Gabinecie Urody Topestetic. Gabinet, oprócz konsultacji, ma w swojej ofercie szeroki zakres zabiegów kosmetologicznych, w tym zabieg Bioxidea pomagający zredukować zmarszczki oraz ujędrnić skórę twarzy, a także zabieg Image Skincare, który dzięki działaniu kwasu hialuronowego i witaminy C silnie nawilża i rozświetla cerę. Aby rozjaśnić przebarwienia oraz spłycić zmarszczki i blizny, w placówce można skorzystać z zabiegu PCA Skin, a w przypadku cery wrażliwej, która jest dodatkowo przesuszona, specjaliści kliniki polecają zabieg Cell Fushion C. W Gabinecie Urody Topestetic można wykonać również dermomasaż skóry ciała aby pobudzić mikrokrążenie, zlikwidować cellulit, a także zmniejszyć widoczność rozstępów i blizn.

Konsultacja kosmetologiczna jest również dostępna w Krakowie u mgr Pauliny Dziedzic, kosmetologa i terapeuty zdrowej skóry. Jest autorką prac dyplomowych na temat zastosowania peelingów chemicznych w kosmetyce i dermatologii oraz skuteczności terapii redukujących masę ciała przeprowadzanych w SPA. Ukończyła studia podyplomowe o specjalizacji „Wytwarzanie, stosowanie i ocena wyrobów kosmetycznych”. Ukończyła także kurs patofizjonomiki skóry twarzy, czyli diagnostyki holistycznej traktującej skórę jako odbicie problemów całego organizmu. W swoim gabinecie oferuje holistyczną terapię skóry twarzy.

W Gorzowie Wielkopolskim na konsultację kosmetologiczną można umówić się do Gabinetu Kosmetologii i Laseroterapii Medi-Derm. Placówka oferuje także zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej, takie jak wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, korektę i wypełnianie ust oraz mezoterapię igłową i mikroigłową TRI-M. Dostępne są również zabiegi pielęgnacyjne, między innymi mezoterapia bezigłowa, mikrodermabrazja oraz peeling kawitacyjny. Aby głęboko złuszczyć skórę, w placówce można skorzystać z peelingów chemicznych Sesderma-Mediderma z kwasem migdałowym, salicylowym oraz azelainowym. W przypadku skóry odwodnionej i suchej pomocny może być zabieg nawilżający Phytoceane, wykorzystujący wysoko mineralizowaną czerwoną algę Jania Rubens.

Różnice cenowe konsultacji kosmetologicznych w Polsce i Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla Warszawa ul. Wilcza Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla Warszawa ul. Wilcza

Konsultacja kosmetologiczna w Beauty Solaire The Surrey Beauty Salon w Wielkiej Brytanii kosztuje 45 £ co daje kwotę 270 zł za jedną wizytę. W Polsce podobna konsultacja kosztuje dużo mniej - ceny rozpoczynają się już od 50 zł.

Konsultacja kosmetologiczna - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 50 zł do 160 zł
  • Kraków od 50 zł do 80 zł
  • Bydgoszcz od 50 zł do 80 zł
  • Katowice od 50 zł
  • Częstochowa od 100 zł
  • Zielona Góra od 50 zł
Konsultacja kosmetologiczna cena »

Usługa konsultacja kosmetologiczna jest najczęściej wykonywana przez kosmetologa.