Konsultacja laryngologiczna dziecięca Piaseczno i okolice

Synonimy: wizyta u laryngologa dziecięcego, konsultacja otolaryngologiczna u dziecka, wizyta dziecka u lekarza laryngologa;

Bezpośrednio w Piasecznie nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja laryngologiczna dziecięca, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 11 innych klinik z okolicy Piaseczna. Konsultacja laryngologiczna dziecięca można przeprowadzić m.in. w Optimum Klinika Głowy i Szyi w Warszawie (17 km od Piaseczna) w cenie 170 zł lub w Krajmed Centrum Medyczne w Warszawie (17 km od Piaseczna) gdzie cena za konsultacja laryngologiczna dziecięca wynosi 180 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa konsultacja laryngologiczna dziecięca w Piasecznie jest najczęściej wykonywana przez laryngologa dziecięcego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska