Konsultacja laryngologiczna Bielsko-Biała

Synonimy: konsultacja specjalisty laryngologa, laryngolog wizyta prywatna, konsultacja otolaryngologiczna więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja laryngologiczna Bielsko-Biała - informacje

Sala operacyjna w Silesia Med Sala operacyjna w Silesia Med

Konsultacja laryngologiczna obejmuje szczegółowe badanie struktur nosa, gardła, krtani, szyi oraz ucha zewnętrznego. W jej trakcie ma także miejsce ocena węzłów chłonnych i ślinianek oraz czucia skóry twarzy. Badanie przeprowadzane jest w pozycji siedzącej i wykorzystuje narzędzia takie, jak lusterka laryngologiczne czy wzierniki uszne oraz nosowe. Czasami konieczne może okazać się jego rozszerzenie o endoskopię krtani oraz nosa i zatok przynosowych, które umożliwiają bezbolesną ocenę struktur, które są niewidoczne podczas badania podstawowego. Tego typu diagnostyka wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym. Gdy okaże się, że źródłem zapalenia w zatokach jest choroba zębów, wymagana może być dodatkowa konsultacja stomatologiczna, a gdy bóle głowy czy zaburzenia zmysłu węchu mają nietypowy dla zatok charakter, laryngolog zalecić może wizytę u neurologa.

Konsultacja laryngologiczna w Bielsku-Białej

W Bielsku-Białej na konsultację laryngologiczną można udać się do laryngologa i otorynolaryngologa dr n. med. Zbigniewa Świerczyńskiego, absolwenta Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej. W latach 1978 - 2007 kierował on specjalizacjami 23 laryngologów z terenu Podbeskidzia. Jest członkiem Towarzystwa Otorynolaryngologii, Zarządu Oddziału Śląsko-Opolskiego ORL oraz Zarządu Sekcji Rynologicznej Krajowego Towarzystwa Laryngologów-Chirurgów Głowy i Szyi. Jest laureatem Lauru Laryngologów Śląskich, otrzymał również statuetkę Amicus Rhynologiae Polonica.

Konsultacja laryngologiczna w Bielsku-Białej wykonywana jest także w Szpitalu Św. Łukasza. Podczas diagnostyki i procesu leczenia wykorzystywany jest tu między innymi sprzęt polisomnograficzny, endoskopy diagnostyczne i mikroskopy uszne, a także aparatura audiometryczna oraz VideoNystagmoGrafia. Placówka oferuje diagnostykę takich schorzeń laryngologicznych jak zawroty głowy, szumy uszne oraz chrapanie i bezdechy śródsenne.

Na konsultację laryngologiczną w Bielsku-Białej umówić można się również do Szpitala Wojewódzkiego. Tamtejszy Oddział Laryngologii pod kierownictwem laryngologa lek.med. Zyty Kaźmierczak-Zagórskiej świadczy usługi w zakresie między innymi diagnostyki i leczenia zakażeń bakteryjnych narządów górnych dróg oddechowych, uszu i szyi, nowotworów łagodnych i złośliwych nosa, gardła, i krtani, a także nowotworów ślinianek, szyi, jamy ustnej oraz zatok przynosowych. Placówka oferuje też leczenie nagłych głuchot, przewlekłych niedosłuchów oraz uszkodzeń przedsionkowych i poza przedsionkowych narządu równowagi.

Konsultacja laryngologiczna za granicą

Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic

W Bielsku-Białej za konsultację laryngologiczną trzeba zapłacić około 100 złotych. W nowojorskim Psychical Therapy & Rehab Center usługa ta kosztuje  od 100 do 150 dolarów (między 397 a 596 złotych).

Konsultacja laryngologiczna - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

 • Bielsko-Biała od 140 zł
 • Warszawa od 105 zł do 300 zł
 • Kraków od 100 zł do 200 zł
 • Wrocław od 120 zł do 150 zł
 • Poznań od 100 zł do 150 zł
 • Łódź od 100 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
 • Szczecin od 120 zł do 170 zł
 • Bydgoszcz od 120 zł do 160 zł
 • Tychy od 150 zł
 • Białystok od 120 zł do 200 zł
 • Sosnowiec od 130 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja laryngologiczna w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez otolaryngologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja laryngologiczna w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Cieszyn, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno oraz Rybnik.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska