Konsultacja laryngologiczna Bolesławiec i okolice

Synonimy: konsultacja specjalisty laryngologa, laryngolog wizyta prywatna, konsultacja otolaryngologiczna więcej »

Bezpośrednio w Bolesławcu nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja laryngologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Bolesławca. Konsultacja laryngologiczna można przeprowadzić m.in. w KCM Clinic w Jeleniej Górze (42 km od Bolesławca) w cenie 140 zł lub w CDT MEDICUS w Lubinie (46 km od Bolesławca) gdzie cena za konsultacja laryngologiczna wynosi 160 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja laryngologiczna w Bolesławcu?

Usługa konsultacja laryngologiczna w Bolesławcu jest najczęściej wykonywana przez otolaryngologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska