Konsultacja laryngologiczna Gdańsk

konsultacja specjalisty laryngologa, laryngolog wizyta prywatna, konsultacja otolaryngologiczna więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja laryngologiczna Gdańsk - informacje

Gabinet zabiegowy w Lifemedica Gabinet zabiegowy w Lifemedica

Pacjenci, którzy zmagają się częstymi zawrotami głowy, problemami w obrębie uszu, nosa i gardła powinni udać się na wizytę do laryngologa. Konsultuje on m.in. osoby z zaburzeniami równowagi, bezdechem sennym, a także chorujących na zapalenie zatok przynosowych. Podczas wizyty lekarz przeprowadza bezbolesne badanie laryngologiczne, obejmujące ocenę struktur nosa, ucha, gardła i krtani, a także szyi (węzłów chłonnych). Badanie wykonuje, korzystając ze specjalistycznych urządzeń, takich jak wziernik nosowy, wziernik uszny, szpatułka czy lusterko laryngologiczne. W niektórych gabinetach możliwe jest też wykonania badania endoskopowego nosa, zatok przynosowych i krtani.

Gdzie w Gdańsku można udać się do laryngologa

Prywatny gabinet laryngologiczny w Gdańsku prowadzi lek. med. Danuta Gajda, specjalista otolaryngolog. Doświadczenie zawodowe zdobywała, pracując na Oddziale Otolaryngologicznym Szpitala Marynarki Wojennej w Gdańsku, a także w Instytucie Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, pełniąc funkcję konsultanta otolaryngologa. Oferuje konsultacje laryngologiczne, podczas których udziela porad w zakresie leczenia chorób uszu, nosa i gardła. W trakcie konsultacji może wykonać audiometryczne badanie słuchu, a także badanie tympanometryczne (ocena podatności błony bębenkowej na zmiany ciśnienia w przewodzie słuchowym).

Wizyta z zakresu laryngologii znajduje się także w ofercie Centrum Medycznego Eter-Med. Konsultacja może zostać zakupiona bez wychodzenia z domu (w sklepie internetowym Eter-Med), a sama wizyta odbywa się w jednej z dwóch placówek kliniki (w Gdańsku Oliwie lub w Gdańsku Dolne Miasto). W placówce możliwe jest wykonanie specjalistycznych badań obrazowych, przydatnych w laryngologii, takich jak RTG, czy tomografia komputerowa, a także przeprowadzenie zabiegów ambulatoryjnych (m.in. usunięcie ciała obcego z gardła lub nosa, kateryzacja trąbek słuchowych bądź poszerzenie naciętych ropni okołomigdałkowych).

Konsultacja laryngologiczna znajduje się także w ofercie dr n. med. Konrada Chełmińskiego, który jest specjalistą otolaryngologii i alergologii. Prowadzi prywatny gabinet laryngologiczny, w którym przyjmuje dorosłych i dzieci. Oferuje konsultacje w zakresie leczenia chorób uszu (np. szumy uszne, wycieki, niedosłuch), chorób nosa i zatok (m.in. zaburzenia węchu, krwawienia z nosa, zatokowe bóle głowy) oraz chorób gardła i układu oddechowego (zapalenie krtani, chrapanie, bezdechy senne). Podczas wizyty laryngolog może przeprowadzić specjalistyczne badania diagnostyczne, takie jak badanie szczytowego przepływu oskrzelowego (PEF), tympanometria i spirometria. Może pobrać też materiał biologiczny do badań bakteriologicznych z oceną antybiotykoodporności ( z nosa, gardła, spojówek, uszu i migdałków).

Wizyta u laryngologa za granicą jest droższa niż w Polsce

Gabinet zabiegowy w Lifemedica Gabinet zabiegowy w Lifemedica

Za poradę u specjalisty laryngologa w Tooting Medical Centre w Londynie pacjent zapłaci 65 £ (ponad 360 zł), natomiast cena takiej konsultacji w Gdańsku rozpoczyna się już od 75 zł.

Konsultacja laryngologiczna - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 200 zł
 • Warszawa od 105 zł do 300 zł
 • Kraków od 100 zł do 210 zł
 • Wrocław od 120 zł do 150 zł
 • Łódź od 100 zł do 200 zł
 • Szczecin od 120 zł do 170 zł
 • Poznań od 130 zł do 150 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 120 zł do 160 zł
 • Tychy od 150 zł
 • Białystok od 120 zł do 200 zł
 • Katowice od 160 zł
Konsultacja laryngologiczna cena »

Usługa konsultacja laryngologiczna w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez laryngologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja laryngologiczna w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Gdynia oraz Starogard Gdański.

Autor: