Konsultacja laryngologiczna Kraków

Synonimy: konsultacja specjalisty laryngologa, laryngolog wizyta prywatna, konsultacja otolaryngologiczna więcej »

Filtruj wyniki

Konsultacja laryngologiczna Kraków - informacje

Gabinet zabiegowy w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Gabinet zabiegowy w ArtClinique Europejskie Centrum Zdrowia i Urody

Konsultacja laryngologiczna obejmuje diagnostykę oraz leczenie schorzeń górnych dróg oddechowych wraz z kwalifikacją do zabiegów laryngologicznych, zaczynając od drobnych procedur ambulatoryjnych, takich jak koagulacja krwawień z nosa czy plastyka podniebienia miękkiego i języczka, przez chirurgiczne leczenie przerostu migdałków, na operacyjnym leczeniu nowotworów ślinianek i krtani kończąc. W ramach świadczeń, konsultacje mogą również dotyczyć diagnostyki i leczenia bezdechu sennego. Lekarz laryngolog, w zależności od wskazań, w trakcie wizyty może wykonać płukanie uszu i skierować na badania słuchu, m.in. audiometrię impedancyjną i tympanometrię.

Konsultacja laryngologiczna w Krakowie

Badanie laryngologiczne z wydaniem zaświadczenia sportowego, wizyta konsultacyjna w ramach medycyny pracy (badanie kierowców) oraz  konsultacja lecznicza to zakres konsultacji laryngologicznych, jakie oferuje Poradnia Specjalistyczna NZOZ Sanato. Wizyta obejmuje badanie fizykalne ucha za pomocą wzierników (ucho zewnętrzne i środkowe), badania RTG oraz endoskopowe, a w razie potrzeb pacjent otrzymuje skierowanie na badanie MRI (ucho wewnętrzne). Zakres leczenia stanowią ponadto przewlekłe stany zapalne zatok obocznych nosa, gardła, krtani i migdałków z ich przerostem, a wizyta oprócz farmakoterapii obejmuje także kwalifikacje do leczenia operacyjnego. 

Przerost trzeciego migdała, silne i przewlekłe zapalenia ucha środkowego, zapalenia zatok oraz niedrożność dróg oddechowych spowodowana skrzywieniem przegrody nosowej to podstawowe schorzenia, diagnozowane i leczone podczas wizyty laryngologicznej w Centrum Medycznym Unimedica. Placówka oferuje w ramach konsultacji diagnostykę USG (np. ślinianek, węzłów chłonnych), wymazy z nosa, gardła i migdałów. Konsultacja laryngologiczna obejmuje zarówno dorosłych, jak i dzieci, a w przypadku małych pacjentów diagnozowane są i leczone także zaburzenia mowy i niedosłuch.

W technikach endoskopowych w otolaryngologii specjalizuje się dr n. med. Roman Głowacki, specjalista otolaryngolog II stopnia, który w swojej działalności zawodowej koncentruje się na zabiegowym leczeniu schorzeń laryngologicznych w obszarze uszu, nosa, ślinianek, krtani i gardła. W ramach konsultacji kwalifikuje do leczenia również zaburzeń snu (chrapania i bezdechu sennego). Zakres usług medycznych lekarza stanowi ponadto adenotomia, tonsilektomia, operacje nosa i zatok, FESS lub balonikowanie, a także mikrochirurgia krtani z zastosowaniem lasera CO2.

Konsultacja laryngologiczna – cena w Krakowie i w Manchesterze (Wielka Brytania)

Kadra w Centrum Stomatologii i Laryngologii Lardent Kadra w Centrum Stomatologii i Laryngologii Lardent

Wstępna konsultacja laryngologiczna z pakietem badań w ofercie Manchester ENT Specialist kosztuje 200 £ (1 120 zł), podczas gdy w Krakowie za taką wizytę pacjent zapłaci około 150 zł.  

Konsultacja laryngologiczna - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 100 zł do 200 zł
 • Warszawa od 105 zł do 300 zł
 • Wrocław od 120 zł do 150 zł
 • Poznań od 100 zł do 150 zł
 • Łódź od 100 zł do 200 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
 • Szczecin od 120 zł do 170 zł
 • Bydgoszcz od 120 zł do 160 zł
 • Tychy od 150 zł
 • Białystok od 120 zł do 200 zł
 • Sosnowiec od 130 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja laryngologiczna w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez otolaryngologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja laryngologiczna w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska