Konsultacja laryngologiczna Lublin

konsultacja specjalisty laryngologa, laryngolog wizyta prywatna, konsultacja otolaryngologiczna więcej »

Konsultacja laryngologiczna Lublin - informacje

Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital Gabinet zabiegowy w Żagiel Med Szpital

Laryngologia (otolaryngologia) to specjalizacja medyczna, zajmująca się profilaktyką oraz leczeniem chorób górnych dróg oddechowych wraz z przyległymi do nich strukturami, z narządami zmysłów włącznie (węch, słuch, zmysł równowagi). Zgłaszając się do laryngologa można skonsultować także zaburzenia snu oraz chrapanie. W ramach porad konsultacyjnych, w celu uwidocznienia mikrostruktur w trakcie badania laryngolog korzysta z otoskopu, w razie potrzeby może wykonać także rynoskopię bądź, w szczególnych przypadkach, przeprowadzić diagnostykę z użyciem endoskopów. W zależności od schorzenia lekarz przeprowadza kwalifikacje do leczenia chirurgicznego, a jego kompetencje obejmują m. in. operacje zatok, przegrody nosa oraz mikrochirurgię krtani.

Konsultacje laryngologiczne w Lublinie

Kompleksowe poradnictwo laryngologiczne dzieci i dorosłych oferuje nowoczesne Centrum Zdrowia i Urody Pure Clinic. Diagnostyka i leczenie obejmują specjalistyczne konsultacje m. in. w przypadku ostrego i przewlekłego zapalenia ucha środkowego, zawrotów głowy, przewlekłych infekcji i nieżytów nosa, jak również obecności polipów nosa i zatok. W trakcie wizyty przeprowadzane są także kwalifikacje do zabiegów m. in. w terapii zaburzeń mowy (podcięcie skróconego wędzidełka języka), w zaburzeniach oddychania (drenaż wentylacyjny), czy chorobach migdałków (adenotomia, tonsillotomia, tonsillektomia).

Konsultacje laryngologiczne w pełnym zakresie schorzeń są częścią świadczeń prof. dr hab. n. med. Janusza Klatki. Specjalista otolaryngolog jest certyfikowanym praktykiem w zakresie operacji otochirurgicznych, m. in. uszu (operacje zamknięte, otwarte, ossykuloplastyka), czy operacyjnego leczenia nowotworów złośliwych jamy ustnej, nosogardła oraz zatok przynosowych i oczodołu, z szeroką gamą zabiegów rekonstrukcyjnych tkanek twardych i miękkich. Poza medycyną kliniczną specjalista prowadzi działalność dydaktyczną na Wydziale Lekarskim i Oddziale Stomatologii UM.

Choroby górnego odcinka dróg oddechowych, a przede wszystkim problemy foniatryczne diagnozują i leczą specjaliści Rodzinnego Centrum Medycznego Lubimed.pl. Konsultacja laryngologiczna, która jest częścią oferty, obejmuje wszystkie patologie związane z głosem oraz mową, szumy uszne oraz zaburzenia równowagi z uwzględnieniem kwalifikacji do mikrochirurgicznego leczenia ucha lub krtani, a także nosa i zatok przynosowych. W ramach diagnostyki w trakcie wizyty wg wskazań wykonywane jest USG szyi m. in. krtani i ślinianek.

Ile zapłacić trzeba za konsultacje laryngologiczne w Lublinie i w Woodstock (USA)?

Sala operacyjna w Żagiel Med Szpital Sala operacyjna w Żagiel Med Szpital

Northwest ENT Surgery Center oferuje konsultacje poprzedzające laryngologiczne leczenie zabiegowe w cenie 150 $ (570 zł). Znacznie mniej zapłacić trzeba za konsultację z laryngologiem w Lublinie, gdzie cena takiej usługi wynosi 80-100 zł.

Konsultacja laryngologiczna - ceny w Lublinie na tle innych miast

 • Lublin od 120 zł
 • Warszawa od 130 zł do 300 zł
 • Wrocław od 120 zł do 210 zł
 • Łódź od 100 zł do 210 zł
 • Kraków od 140 zł do 210 zł
 • Poznań od 130 zł do 210 zł
 • Bydgoszcz od 120 zł do 180 zł
 • Białystok od 80 zł do 210 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 180 zł
 • Gdańsk od 180 zł do 210 zł
 • Tychy od 150 zł
 • Rzeszów od 150 zł do 210 zł
 • Katowice od 160 zł do 210 zł
Konsultacja laryngologiczna cena »

Usługa konsultacja laryngologiczna w Lublinie jest najczęściej wykonywana przez otolaryngologa.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja laryngologiczna w pobliżu Lublina, w miejscowościach: Nałęczów oraz Puławy.