Konsultacja laryngologiczna Mińsk Mazowiecki i okolice

Synonimy: konsultacja specjalisty laryngologa, laryngolog wizyta prywatna, konsultacja otolaryngologiczna więcej »

Bezpośrednio w Mińsku Mazowieckim nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja laryngologiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 17 innych klinik z okolicy Mińska Mazowieckiego. Konsultacja laryngologiczna można przeprowadzić m.in. w Centrum Medyczne MML w Warszawie (39 km od Mińska Mazowieckiego) lub w Optimum Klinika Głowy i Szyi w Warszawie (39 km od Mińska Mazowieckiego) gdzie cena za konsultacja laryngologiczna wynosi 150 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa konsultacja laryngologiczna w Mińsku Mazowieckim jest najczęściej wykonywana przez otolaryngologa i laryngologa.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska