Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej

konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej

Wczytaj więcej wyników

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - informacje

Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic

Medycyna estetyczna oferuje szereg zabiegów, których zadaniem jest zachowanie pięknego wyglądu i gładkiej skóry mimo upływającego czasu. Osoby, które nie wiedzą jaki zabieg byłby dla nich najlepszy, lub te które nie wiedzą czy da się poprawić ich samoocenę i samopoczucie metodami medycyny estetycznej, powinny udać się na konsultację do specjalisty. Lekarz po zapoznaniu się z oczekiwaniami pacjenta zaproponuje sposoby ich realizacji i ustali plan zabiegów.

Gdzie się udać po konsultację z zakresu medycyny estetycznej?

Będąc w Koninie można udać się po poradę do Certyfikowanego Gabinetu Medycyny Estetycznej, gdzie zabiegi wykonuje Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu oraz Pody­plo­mowej Szkoły Medy­cyny Este­ty­cznej przy Pol­skim Towarzys­t­wie Lekarskim w Warszawie lek. med. Renata Stencel- Kaźmierczak. Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii ogólnej. W Gabinecie wykonuje między innymi zabiegi laserowe, peelingi oraz stosuje preparaty kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, ponad to zajmuje się chirurgicznym usuwaniem zmian skórnych. Jest członkiem Sekcji Medy­cyny Este­ty­cznej oraz Towarzystwa Chirurgów Pol­s­kich.

W Centrum Medycznym dr Kubik, które znajduje się w Gdyni, konsultacje z zakresu medycyny estetycznej przeprowadza lek. med. Paweł Kubik. Dyplom lekarza uzyskał kończąc Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada tytuł certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej, nadany przez Europejskie Centrum Lekarzy Estetycznych. Przeprowadza zabiegi z użyciem laserów, nici liftingujących i wypełniaczy, zajmuje się leczeniem nadpotliwości oraz wykonuje przeszczepy tłuszczu.

W Instytucie DermaMed we Wrocławiu można się skonsultować z prof. dr hab. n. med. Pawłem Surowiakiem, który jest profesorem nadzwyczajnym Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Dyplomowanym Lekarzem Medycyny Estetycznej. Prowadzi zajęcia dla lekarzy w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej. Jest laureatem wyróżnienia "Laur Pacjenta 2012". Jest autorem lub współautorem prac naukowych, które ukazały się w polskim i zagranicznym piśmiennictwie branżowym. Jest członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Gabinet Medesta w Elblągu to miejsce, gdzie medycyną estetyczną zajmuje się dr n. med. Danuta Dąbrowska. Po ukończeniu Akademii Medycznej w Gdańsku, zdobyła tytuł specjalisty dermatologa. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Oddziale Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala w Elblągu. Posiada wiele certyfikatów, które są potwierdzeniem uczestnictwa w kursach i sympozjach naukowych z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Konsultację w Warszawie można odbyć w gabinecie Fabskin, u lek. med. Radosława Rzepnikowskiego. Po zdobyciu tytułu lekarza w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, ukończył studia podyplomowe w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti- Aging działającym przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging oraz Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej. Uczestniczy w konferencjach zarówno w Polsce, jak i za granicą, gdzie podnosi zakres swojej wiedzy i umiejętności.

Lek. med. Emilia Bolf udziela konsultacji w Zielonej Górze, w swoim Gabinecie Medycyny Estetycznej. Jest Absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti- Aging w Warszawie, posiada tytuł specjalisty dermatologii i wenerologii. Na co dzień pracuje w Oddziale Dermatologicznym Szpitala Wojskowego w Żarach. Wykonuje szeroki zakres zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, jak np. peelingi chemiczne, leczenie nadpotliwości oraz wypełnianie zmarszczek i powiększanie ust preparatami wolumetrycznymi.

Medycyna estetyczna - taniej w Polsce czy za granicą?

Kadra w KCM Clinic Kadra w KCM Clinic

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej u lek. med. Renaty Stencel- Kaźmierczak kosztuje 100zł, a jeśli pacjent zdecyduje się na wykonanie zabiegu podczas tej samej wizyty, pokrywa tylko koszt zabiegu. Ceny konsultacji w Clinica Fiore w Londynie rozpoczynają się od 75£ (około 450 zł). Warto przyjechać na konsultację do Polski i zostać tutaj na kilkudniowy wypoczynek. Zmęczeni zgiełkiem miasta odnajdą spokój w Bieszczadach, gdzie można wybrać się na długi spacer wśród łąk i lasów. Zwolennicy weekendów spędzonych w klubach pokochają ulicę Piotrkowską w Łodzi, gdzie znajduje się ogromny wybór klubów i pubów. Polska jest krajem o bardzo zróżnicowanym krajobrazie i atrakcjach, więc z pewnością każdy znajdzie tu miejsce odpowiednie dla siebie.

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - ceny w różnych miastach

  • Warszawa od 80 zł do 300 zł
  • Kraków od 50 zł do 250 zł
  • Łódź od 50 zł do 200 zł
  • Wrocław od 50 zł do 200 zł
  • Poznań od 50 zł do 1 000 zł
  • Katowice od 90 zł do 200 zł
  • Gdańsk od 100 zł do 120 zł
  • Białystok od 70 zł do 100 zł
  • Bydgoszcz od 50 zł do 150 zł
  • Lublin od 80 zł do 150 zł
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej cena »

Usługa konsultacja w zakresie medycyny estetycznej jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Autor: