Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Bielsko-Biała

Synonimy: konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Bielsko-Biała - informacje

Sprzęt medyczny w Centrum Lekarskie Alfa Sprzęt medyczny w Centrum Lekarskie Alfa

Każdy zabieg z medycyny estetycznej wymaga wcześniejszego wywiadu, podczas którego lekarz może dokonać oceny skóry oraz zdrowia i oczekiwań pacjenta tak, aby przedstawić najodpowiedniejszy plan leczenia oraz pielęgnacji.

Konsultacje przed zabiegiem estetycznym

Ujędrnianie skóry energią prądu bipolarnego RF oraz światła w technologii elŏs, peelingi chemiczne oraz dla osób chcących uniknąć chirurgicznego liftingu i liposukcji – zabiegi wolumetryczne oraz intalipoterapia to lista zaledwie kilku procedur, jakie świadczą lekarze Gabinetu Medycyny Estetycznej Euroklinika. Kompleksowa obsługa – od weryfikacji problemu podczas konsultacji aż po  jego wyeliminowanie w drodze omówionej i zaplanowanej terapii uzupełnia zakres świadczeń placówki. Konsultacje i zabiegi możemy rejestrować m. in. u lek. med. Ewy Chabierskiej, specjalisty anestezjologii i intensywnej terapii, dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej.

Esteuroda – Medycyna Estetyczna to miejsce, gdzie doświadczenie chirurgiczne łączy się z medycyną estetyczną w osobie dr n. med. Artura Sandelewskiego, specjalisty chirurgii ogólnej, który tytuł dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej otrzymał w temacie „Zastosowania osocza bogatego w płytki krwi w chirurgii i medycynie estetycznej”. Członek m. in. International Society of Hair Restoration Surgery, specjalizuje się w przeszczepach włosów, prowadząc profesjonalną Klinikę San-Med Hair Transplant. Zastrzyki młodości z zastosowaniem PRP w systemie Angel, powiększanie i modelowanie ust, wypełniacze Radiesse czy Sculptrę – to procedury, jakie skonsultujemy w Gabinetach w Bielsku-Białej i w Jaworznie.  

Instytut Anti-Aging – medycyna estetyczna i rehabilitacja to kolejne miejsce w Bielsku-Białej, gdzie możemy skorzystać z profesjonalnych zabiegów odmładzających i upiększających oraz z zakresu dermatologii i rehabilitacji medycznej. Nowoczesne wyposażenie umożliwia realizację szerokiej oferty, a wśród procedur zlikwidujemy tkankę tłuszczową, ujędrnimy skórę, wymodelujemy twarz i ciało. W zespole medycznym zabiegi konsultuje oraz wykonuje m. in. lek. med. Jolanta Jakubowska, specjalista chirurg, trener szkoleniowy z zakresu zabiegów medycyny estetycznej i dermatochirurgii. Posiada certyfikat LorcaMarin implantacji złotych nici Skingold. 

Pierwszy zabieg zawsze poprzedzony jest konsultacją lekarską, podczas której lekarz przeprowadza wywiad, ocenia stan skóry i jej fototyp (zabiegi laserowe) oraz informuje co do szczegółów procedury i zleceń związanych z przygotowaniem do niej. Pełen zakres zabiegów medycyny estetycznej z takim właśnie przebiegiem realizuje w ramach Kliniki Dr Sirek MedCosmetic lek. stom. Joanna Kalita-Jóźwik, lekarz medycyny estetycznej, certyfikowana m. in. w zakresie obsługi lasera CO2 Deka SmartXide Dot. Głównym profilem placówki jest chirurgia plastyczna, uzupełniona o procedury estetyczne, dermatologiczne oraz kosmetologiczne.

Zabiegi odmładzające z zastosowaniem toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego skonsultujemy również na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala Pod Bukami z lek med. Arkadiuszem Kuną, specjalistą chirurgii plastycznej. Zakres świadczeń estetycznych uzupełnia bardziej inwazyjne procedury w jakich specjalizuje się jednostka i stanowią nieoperacyjną alternatywę dla osób, które pragną zmiany jednak nie w sposób tak radykalny. Lek. med. Kuna prowadzi ponadto własne ambulatorium z blokiem operacyjnym w ramach Kliniki Chirurgii Plastycznej w Katowicach.

20 km od Bielska-Białej, w Żywcu konsultacje lekarskie zarówno z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej jak i medycyny estetycznej raz kosmetologii świadczy Centrum Medyczne Medical House, które swoją działalność rozpoczęło w 2001 r. i będąc drugą na terenie Żywca prywatną pracownią RTG. Placówka realizuje ofertę w ramach specjalistycznych praktyk i gabinetów, w tym także medycyny estetycznej, gdzie swoje usługi świadczy lek. med. Barbara Dudka-Żyrek, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej oraz mgr Ewelina Kupczak, kosmetolog .

Koszt konsultacji w klinice medycyny estetycznej – Ramsgate (Wielka Brytania)

Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic Gabinet zabiegowy w Medicus Estetic

The Secret Beauty Clinic Ltd oferuje konsultacje, których cena w wysokości 50 £ (280 zł) jest całkowicie uwzględniana w kosztach podejmowanego zabiegu. 

 

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - ceny w Bielsku-Białej na tle innych miast

 • Bielsko-Biała od 90 zł do 150 zł
 • Warszawa od 80 zł do 380 zł
 • Kraków od 50 zł do 250 zł
 • Łódź od 50 zł do 150 zł
 • Wrocław od 50 zł do 200 zł
 • Poznań od 50 zł do 1 000 zł
 • Katowice od 90 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 50 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 100 zł
 • Białystok od 70 zł do 100 zł
 • Lublin od 80 zł do 150 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w pobliżu Bielska-Białej, w miejscowościach: Cieszyn, Jastrzębie-Zdrój oraz Jaworzno.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska