Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Bydgoszcz

konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Bydgoszcz - informacje

Kadra w Klinika Stomatologiczna DENmed Toruń Kadra w Klinika Stomatologiczna DENmed Toruń

Konsultacja lekarska z zakresu medycyny estetycznej to doskonała okazja by skonfrontować swoje wyobrażenia na temat zarówno własnego wyglądu, jak i samego zabiegu, na jaki się decydujemy. Podczas takiej wizyty dobór procedur po wstępnej diagnostyce jest zindywidualizowany i uzależniony od faktycznych potrzeb pacjenta. Niewykluczone, że specjalista po szczegółowym wywiadzie zaproponuje inną formę terapii, stąd niezwykle ważne w całym procesie są kompetencje i doświadczenie konsultanta w zakresie medycznym.

Zanim zdecydujesz się na zabieg

ProDerma Clinic to salon kosmetologii oraz medycyny estetycznej, gdzie fachowe poradnictwo świadczy lekarz medycyny estetycznej oraz dermatolog, a pacjenci mogą skorzystać z całej palety estetycznych procedur na twarz i na ciało, jakie poprzedza konsultacja lekarska – darmowa w przypadku zgody na wybrany zabieg. Oprócz konsultacji zabiegowej ustalana jest także ostateczna cena uzależniona od obszaru przeznaczonego do leczenia, względnie ilości zużytego preparatu. Placówka łączy ponadto powyższą ofertę z kosmetologią i usługami fryzjerskimi.

Niedoskonałości urody, które obniżają samoocenę i negatywnie wpływają na  to, jak jesteśmy postrzegani przez otoczenie, skorygujemy w Instytucie Piękna Omorphia, gdzie stosowane jest zintegrowane, holistyczne podejście, łączące procedury nowoczesnej medycyny z technikami medycyny Wschodu. Konsultacje lekarskie świadczy dr n. med. Albert Górnicki, dermatolog, współpracujący z Collegium Medium UMK, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging, a ich odpłatność jest tylko w przypadku braku decyzji na wybrany zabieg.

Na szczegółowy wywiad lekarski możemy liczyć podczas pierwszej wizyty w Gabinecie lekarza medycyny estetycznej dr n. med. Sylwii Oczachowskiej-Szafkowskiej, która oprócz analizy deficytów estetycznych zgłaszanych przez pacjenta, przedstawia możliwości ich korekty i leczenia, i na podstawie danych dotyczących stanu jego zdrowia, dotychczasowego leczenia oraz przebytych zabiegów, opracowuje indywidualny plan terapii. Każda procedura zabiegowa wymaga osobistej, pisemnej zgody pacjenta, a nierzadko jest tak, że już podczas pierwszej wizyty wykonywane są zabiegi. Średni czas trwania konsultacji to minimum 30 minut.

Medycyna estetyczna jest obecnie jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi medycyny, stanowiąc filar oferty także Gabinetu Medycyny Estetycznej Dormed. Tutaj, problemami estetycznymi skóry oraz profilaktyką przeciwstarzeniową zajmuje się  dr n. med. Dorota Lorkowska-Czosnyka, specjalista chorób oczu, lekarz medycyny estetycznej, certyfikowana przez Polskiego Towarzysto ME. Cennik obejmuje konsultację lekarską, a w przypadku, gdy pacjent decyduje się na zabieg, nie ponosi kosztów wizyty. Placówka swoje filie posiada także w Nakle oraz w Gdyni.  

W ramach Kliniki Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy, Lecznic Citomed w Toruniu i tamże – Vanilla SPA, konsultacje dermatologiczne oraz z zakresu medycyny estetycznej, podobnie jak i zabiegi z tych obszarów świadczy dr n. med. Marek Jankowski. Specjalista dermatolog-wenerolog i biolog molekularny, swoją wiedzę wykorzystuje w praktyce, w przywracaniu zdrowia i piękna skórze w zakresie ustalonych z pacjentem terapii. W przypadku konsultacji z medycyny estetycznej, cena wizyty odliczana jest od ceny zabiegu.

Dobór zabiegów do indywidualnych potrzeb skóry zarówno dermatologicznych, jak i z medycyny estetycznej to oferta Pomorskiego Centrum Medycyny Estetycznej w Toruniu. Zlokalizowana niespełna godzinę od Bydgoszczy placówka, świadczy konsultacje medyczne jakie obejmują wywiad z pacjentem oraz zaplanowanie leczenia, a jego koszt uzależniony jest od rozmiaru płaszczyzny, na której jest wykonywany zabieg oraz liczby nałożonych warstw preparatu. W razie potrzeby konsultacja obejmuje również dermoskopowe badanie zmian skórnych, w tym znamion barwnikowych. Konsultacja lekarska połączona z zabiegiem (w dniu zabiegu) jest w jego cenie.

Dermatologia estetyczna w Londynie – cena konsultacji

Gabinet zabiegowy w Klinika Stomatologiczna DENmed Bydgoszcz Gabinet zabiegowy w Klinika Stomatologiczna DENmed Bydgoszcz

Pierwsza wizyta konsultacyjna w The Harley Street Dermatology Clinic kosztuje 260 £ (1,456 zł). Za każdą następną zapłacimy 210 £ (1,176 zł).

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - ceny w Bydgoszczy na tle innych miast

  • Bydgoszcz od 50 zł do 150 zł
  • Warszawa od 80 zł do 300 zł
  • Kraków od 50 zł do 250 zł
  • Wrocław od 80 zł do 200 zł
  • Łódź od 50 zł do 180 zł
  • Katowice od 90 zł do 200 zł
  • Poznań od 100 zł do 1000 zł
  • Gdańsk od 100 zł
  • Białystok od 80 zł do 120 zł
  • Kielce od 100 zł do 180 zł
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej cena »

Usługa konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w Bydgoszczy jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w pobliżu Bydgoszczy, w miejscowościach: Inowrocław.