Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Częstochowa

Synonimy: konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Częstochowa - informacje

Gabinet zabiegowy w Bellazone Gabinet zabiegowy w Bellazone

Profesjonalne podejście do efektów upływu czasu i czynników, wpływających na urodę, zapewnia wizyta u lekarza specjalisty, zwykle dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej, który dzięki swoim kompetencjom wspomaga cały proces działania anti-aging. Konsultacja obejmuje szczegółowy wywiad dotyczący zdrowia pacjenta i ewentualnych przeciwwskazań do określonych procedur, a oprócz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, w celu dobrania najskuteczniejszej terapii, specjalista może zaproponować dodatkowe badania lub inne konsultacje medyczne jak np. w obszarze endokrynologii, dietetyki czy psychologii

Terapia w zakresie medycyny estetycznej w Częstochowie – wizyta u specjalisty

Konsultacja lekarska z zakresu medycyny etsteycznej należy do oferty NZOZ Przychodnia Lekarska Księżycowa – Dermika Salon&Spa. Placówka łączy ofertę firmy Dermika z wysokiej jakości obsługą, składającą się z dwóch linii zabiegowych: Linia Salon de luxe oraz Linia Spa de luxe. Cena konsultacji lekarskiej zostaje odliczona od ceny zabiegu w ciągu 20 dni, a oferta obejmuje m.in. peelingi lekarskie, usuwanie zmarszczek mimicznych toksyną botulinową czy mezoterapie i wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym preparatami Princess Filler, Restilane i Stylage.  

Zabiegi rewitalizujące i regenerujące z zastosowaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, peelingów oraz laserów to zakres świadczeń dr n. med. Joanny Magdziarz-Orlitz. Dermatolog, lekarz medycyny estetycznej specjalizuje się w dermatologii ogólnej, laserowej i estetycznej, broniąc w zakresie tej ostatniej doktorat na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi (2011). Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej należy do Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Estetycznej i Kosmetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, a także do rady naukowej „Ekspert Anti-Aging”. 

Konsultacje lekarskie z zakresu medycyny estetycznej w Częstochowie oferuje także Gabinet Medycyny Estetycznej Laser-Med, a zakres wizyty obejmuje szczegółowy wywiad, dotyczący zdrowia pacjenta, kwalifikację do zabiegu, wykonanie dokumentacji zdjęciowej w celu diagnostyki porównawczej  oraz dobór i plan terapii. W panelu usług medycyny estetycznej znajdują się zabiegi anti-aging z zastosowaniem Botoxu oraz wypełniaczy, mezoterapia igłowa, nici PDO oraz procedury autologiczne z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego.

Ile kosztuje konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej w Częstochowie i w Norwich (Wielka Brytania)?

Sprzęt medyczny w Beauty Club Lemone Sprzęt medyczny w Beauty Club Lemone

W The Spire Hospital wstępna konsultacja w zakresie niechirurgicznych zabiegów korekcji twarzy wiąże się z ceną 200 £ (1 120 zł). W Częstochowie cena takiej wizyty wynosi, dla porównania, 200 zł.  

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - ceny w Częstochowie na tle innych miast

 • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
 • Warszawa od 80 zł do 380 zł
 • Kraków od 50 zł do 250 zł
 • Łódź od 50 zł do 150 zł
 • Wrocław od 50 zł do 200 zł
 • Poznań od 50 zł do 1 000 zł
 • Katowice od 90 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 50 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 100 zł
 • Białystok od 70 zł do 100 zł
 • Lublin od 80 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w Częstochowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w pobliżu Częstochowy, w miejscowościach: Radomsko.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska