Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Józefów

Synonimy: konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wczytaj więcej wyników

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Józefów - informacje

Gabinet zabiegowy w Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Klinika Elite (Złota) Gabinet zabiegowy w Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki - Klinika Elite (Złota)

Na wizycie specjalistycznej z zakresu medycyny estetycznej pacjent może omówić z lekarzem zmianę wyglądu swojego ciała oraz twarzy, a także wybrać jeden lub kilka z proponowanych przez lekarza medycyny estetycznej zabiegów. Wśród najczęściej wybieranych zabiegów medycyny estetycznej można wymienić lifting twarzy i ciała, odmłodzenie za pomocą osocza bogatopłytkowego czy zabiegi lipolizy iniekcyjnej, likwidujące nadmiar tkanki tłuszczowej.

Wizyta u lekarza medycyny estetycznej w Józefowie

W Józefowie na konsultację z zakresu medycy estetycznej można udać się do lek. med. Sławomira Jędrasa, specjalisty chirurgii ogólnej (I stopnia od 1986 roku) oraz lekarza medycyny estetycznej, który posiada doświadczenie w zabiegach z zakresu tej drugiej dziedziny, zdobywane na licznych szkoleniach oraz międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej: ukończył m.in. kursy z zaawansowanych technik stosowania toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego w zabiegach odmładzających. Na konsultacjach u niego można umówić się na zabiegi m.in. z zakresu mezoterapii igłowej, lipolizy podbródka, redukcji tkanki tłuszczowej CoolTech czy leczenia rozstępów za pomocą zabiegu Dermapen.

Konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej oferowana jest również przez lek. med. Izabelę Tilszer, specjalistę chorób wewnętrznych (I stopnia od 1979 roku) oraz lekarza medycyny estetycznej, przyjmującą na terenie Warszawy niedaleko Józefowa. Należy ona do prekursorów medycyny estetycznej w Polsce - zajmuje się tą dziedziną od 1996 roku. Swoją bogatą wiedzę przekazywała innym lekarzom, będąc ich wykładowcą (np. w Wyższej Szkole  Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie), za co została uhonorowana dyplomem przez prof. Jerzego Woy-Wojciechowskiego. Pełniła funkcję wiceprzewodniczącej Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej. 

Specjalistyczną wizytę przed zabiegami z medycyny estetycznej proponuje również przyjmujący w Warszawie lek. med. Wojciech Marusza, lekarz medycyny estetycznej oraz specjalista chorób wewnętrznych i medycyny rodzinnej, który w czasie konsultacji lekarskich wykorzystuje bogatą wiedzę, zdobytą podczas licznych szkoleń i konferencji z zakresu medycyny estetycznej: posiada m.in. dyplom uczestnictwa w "XVII Kongresie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych" (Warszawa, 2016 rok) i certyfikat uczestnictwa w The Restylane Skinboosters Clinician Survey 2014.

Jaka jest cena konsultacji z lekarzem medycyny estetycznej w Józefowie i w Paryżu?

Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa Gabinet zabiegowy w Ars Estetica Warszawa

100 zł trzeba zapłacić za wizytę konsultacyjną u lekarza medycyny estetycznej, przyjmującego w Józefowie, natomiast we Francji jest to suma 50 euro (210 zł) w Clinique des Champs Elysees, mieszczącej się w Paryżu.

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - ceny w Józefowie na tle innych miast

 • Józefów od 100 zł
 • Warszawa od 80 zł do 380 zł
 • Kraków od 50 zł do 250 zł
 • Łódź od 50 zł do 150 zł
 • Wrocław od 50 zł do 200 zł
 • Poznań od 50 zł do 1 000 zł
 • Katowice od 90 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 50 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 100 zł
 • Białystok od 70 zł do 100 zł
 • Lublin od 80 zł do 150 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w Józefowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w pobliżu Józefowa, w miejscowościach: Otwock, Zielonka, Mińsk Mazowiecki oraz Grodzisk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska