Konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej Katowice

Synonimy: konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wczytaj więcej wyników

Konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej Katowice - informacje

Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy - Katowice Gabinet zabiegowy w Skin Laser Lubelscy - Katowice

Medycyna anti-aging zakłada kompleksowe podejście do efektów upływu czasu, stąd niezmiernie ważnym etapem każdej wizyty w gabinecie jest konsultacja medyczna specjalistów oferowana w zakresie opieki, jaka inauguruje cały proces leczenia. Poza szczegółowym wywiadem w obszarze dermatologii, endokrynologii czy medycyny estetycznej, świadczone są także badania diagnostyczne, jakie pozwalają pacjentom zrozumieć potrzeby własnego ciała i zdecydować się na rozwiązania najlepiej dopasowane do ich potrzeb, których wybór zależy również od wiedzy i sugestii specjalisty.

Profesjonalna opieka medyczna w trosce o urodę i zdrowie

O swój wygląd oraz kondycję skóry zadbamy z ofertą Gabinetu Medycyny Estetycznej FRESHmed, gdzie zanim przystąpimy do jakiejkolwiek procedury odmładzającej, zabieg poprzedza konsultacja lekarska oraz wnikliwy wywiad. Skonsultujemy tu problemy w zakresie modelowania sylwetki i redukcji cellulitu. Również osoby doświadczone nadmierną utratą włosów mogą skorzystać ze specjalistycznego poradnictwa, które w dniu zabiegu jest bezpłatne. Gabinet prowadzony jest przez lek. dent. Alicję Mol oraz lek. dent. Tatianę Mol. 

Przed każdym zabiegiem w Angelius Medycyna Estetyczna, pacjent skorzysta  z bezpłatnej konsultacji w zakresie kosmetologii oraz medycyny estetycznej, jakie świadczy Katerina Cvetanovska, specjalista kosmetolog oraz dr n. med. Marcin Zakrzewski, specjalista dermatolog. W tym drugim przypadku, konsultacje z zakresu medycyny estetycznej bezpłatne są tylko w dniu zabiegu. Na podstawie wywiadu oraz oceny stanu skóry i oczekiwań, specjaliści przedstawią plan zabiegowy oraz plan pielęgnacji w zakresie twarzy i ciała oraz stosowanych preparatów i urządzeń. 

Przy wykupieniu zabiegu konsultacja lekarska jest bezpłatna również w Zięba Clinic, gdzie zadbamy o dobry wygląd, korzystając z profesjonalnej oferty w zakresie korekcji zmarszczek, modelowania ust czy powiększenia biustu. Trwałe i bezpieczne procedury, oprócz najpopularniejszych usług, dotyczą również leczenia skóry i nadpotliwości, epilacji, a także mezoterapii i lipolizy iniekcyjnej. Odrębnym panelem świadczeń objęta jest nowa medyczna gałąź - medycyna prewencyjna i przeciwstarzeniowa, w zakresie której możemy omówić model opieki zdrowotnej i poprawy jakości życia.

Bezpłatną konsultację lekarską w przypadku, gdy pacjent zdecyduje się na zabieg tego samego dnia oferuje także lek. med. Jadwiga Szkaradek, specjalista medycyny rodzinnej, która swą praktykę w zakresie medycyny estetycznej prowadzi w ramach Przychodni Agmed Uroda. Podczas wizyty konsultacyjnej zostaje ustalona ostateczna cena zabiegu zależna w wielu procedurach od obszaru, ilości i głębokości zmarszczek, liczby zastosowanych ampułek bądź rodzaju preparatu. Lek. med. Szkaradek jest certyfikowana przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Możliwości, jakie daje współczesna medycyna estetyczna i kosmetologia jest zbyt dużo, by samemu ocenić, który zabieg wybrać, tym bardziej bez właściwej diagnozy i świadomości faktycznych potrzeb naszej skóry. W Katowicach, z porady i konsultacji lekarskiej w tym zakresie możemy również skorzystać w Centrum Kosmetyczno–Dermatologicznym Der-Med, a bezpłatne porady świadczą tu ponadto kosmetolog, linergistka i kosmetyczka. Placówka od 2000 r. świadczy kompleksowe usługi pielęgnacyjne związane ze zdrowiem i urodą w ramach dwóch salonów, jakie oprócz Katowic posiada także w Krakowie.

Zabiegi medycyny estetycznej wymagają specjalistycznego podejścia, stąd niezmiernie ważna jest trafna diagnostyka i elastyczność w dostosowaniu odpowiednich procedur. Konsultacje ogólnomedyczne, konsultacje lekarskie przed i po zabiegu to oferta Ateny Clinic w Łaziskach Górnych, podczas których po ocenie  skóry, ilości tkanki tłuszczowej czy rodzaju preparatu,  można uzyskać dokładniejszą wycenę wybranego zabiegu.  Zespół medyczny tworzy lek. med. Aneta Majchrzak-Habryka, członek Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging.

Koszt konsultacji medycznej w Katowicach i w Ramsgate (Wielka Brytania)

Sala operacyjna w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej Sala operacyjna w Dr Sirek MedCosmetic Klinika Chirurgii Plastycznej

Różnica cen jest niewielka. Za konsultację w The Secret Beauty Clinic zapłacimy 50 £ (280 zł), przy czym kwota jest zwracana w przypadku podjęcia wybranej terapii.

 

 

Konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej - ceny w Katowicach na tle innych miast

 • Katowice od 100 zł do 120 zł
 • Warszawa od 80 zł do 300 zł
 • Kraków od 100 zł do 200 zł
 • Łódź od 50 zł do 150 zł
 • Wrocław od 80 zł do 200 zł
 • Poznań od 50 zł do 1 000 zł
 • Gdańsk od 100 zł
 • Bydgoszcz od 100 zł do 150 zł
 • Białystok od 100 zł
 • Lublin od 80 zł do 150 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej także w miastach pobliżu Katowic, takich jak: Chorzów, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza, Zabrze, Jaworzno lub Jastrzębie-Zdrój.

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.