Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Łódź

konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w Kliniczne Centrum Medyczne Beauty & Medical Spa Gabinet zabiegowy w Kliniczne Centrum Medyczne Beauty & Medical Spa

Wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej powinny być poprzedzone szczegółowym wywiadem, w celu rozpoznania potrzeb oraz oczekiwań pacjenta, a także zapoznanie się z jego zdrowiem. Zlecane badania mają zweryfikować ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu, a w takiej sytuacji znalezienia alternatywnej terapii i wyjaśnienie wątpliwości związanych z przebiegiem leczenia.

Wizyta w gabinecie medycyny estetycznej 

Naturioska Beauty Institute to miejsce, gdzie oprócz podstawowych zabiegów kosmetycznych jak i zaawansowanych oraz innowacyjnych procedur z wykorzystaniem urządzeń i kapsuł można skorzystać ze specjalistycznych konsultacji z dermatologiem, kosmetologiem, a także dietetykiem i projektantami wizerunku. Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej poprzedzone są bezpłatną konsultacją lekarską w celu ustalenia odpowiedniego zakresu i programu leczenia, a świadczy je lek. med. Bartosz Pawlikowski, specjalista dermatologii i wenerologii, medycyny estetycznej.

NZOZ Centrum Medyczne Księży Młyn to bogata oferta estetycznych zabiegów, które – jak w każdym przypadku – wymagają indywidualnej konsultacji, podczas której wyceniane są docelowe zabiegi. Placówka specjalizuje się w kosmetycznej i chirurgicznej poprawie urody, realizując również ofertę dermatologiczną. Wszystkie procedury mogą być realizowane po wykluczeniu jakichkolwiek przeciwwskazań weryfikowanych podczas konsultacji i wstępnych badań. Centrum posiada w swoich strukturach specjalizującą się w ortopedii i okulistyczne Klinikę oraz Szpital. Część świadczeń jest refundowana na podstawie umowy z NFZ.  

Klinika Art Estetyka Medycyna Estetyczna swoją ofertę sprofilowała na medycynę anty-aging, świadcząc w tym zakresie konsultacje lekarskie lekarza medycyny estetycznej, a opłata za nią jest zwracana klientowi w przypadku wykonania zabiegu lekarskiego w ciągu miesiąca od konsultacji.  Szeroki wachlarz usług z dostępem do nowoczesnych technologii, sprzętu kosmetologicznego i medycznego konsultuje m. in. lek. med. Katarzyna Rozmus, certyfikowana w zakresie intralipoterapii oraz stosowania wypełniacza dermatologicznego w korekcji tkanki miękkiej.

W Akademii Urody Velvet Clinic ekspertem z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging jest m. in. lek. med. Piotr Ginter, który specjalizuje się w zabiegach usuwania i wypełniania zmarszczek, mezoterapii igłowej, jak również w lipolizie i modelowaniu ust. Chcąc skonsultować procedury z zastosowaniem lasera w terapiach estetycznych oraz usuwania przebarwień i zamykania naczynek, należy wizytę umówić z  lek. med. Grzegorzem Cichoszem, internistą, lekarzem medycyny estetycznej. Specjalistyczne centrum medycyny estetycznej mieści się w budynku Medical Magnus Clinic.

Konsultacje lekarskie przed zabiegiem zastrzegają sobie specjaliści RAY.MED ®, a ich koszt jest zwracany po wykonanym zabiegu, bądź konsultacje po wykonanych zabiegach są bezpłatne. Jak tłumaczą, zabiegi medycyny estetycznej powinny być indywidualnie dobrane do problemów skóry, stąd szeroki zakres świadczeń konsultacyjnych, podczas których lekarz specjalista zaproponuje odpowiedni sposób postępowania i oszacuje koszt terapii. Zakres oferty, jaki stanowi m. in. dermatologia, chirurgia skóry oraz modelowanie sylwetki, w ramach indywidualnych wizyt konsultują specjaliści dermatolodzy oraz kosmetolog:  m. in. dr n.med. Małgorzata Berner-Rutkowska i mgr Agnieszka Belczyk.

Salon Urody Aspasja to profesjonalna oferta zabiegów dermo-kosmetycznych dedykowanych kobietom, paniom w ciąży oraz mężczyznom. Procedury z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są przez lek. med. Martę Tazbir, trenera certyfikowanego z zakresu podawania produktów z Rodziny Restylane oraz Radiesse, która specjalizuje się ponadto w laseroterapii oraz w zabiegach z zastosowaniem toksyny botulinowej iosocza bogatopłytkowego. Koszt konsultacji przy zabiegach wliczony jest w ich cenę.

Cena konsultacji estetycznej w Łodzi i w Leeds (Wielka Brytania)

Kadra w Kliniczne Centrum Medyczne Beauty & Medical Spa Kadra w Kliniczne Centrum Medyczne Beauty & Medical Spa

Różnica cen jest niewielka. W Aesthetic Health za konsultacje lekarskie zapłacimy 50 £ (280 zł), z praktykantem – są bezpłatne.  

 

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - ceny w Łodzi na tle innych miast

  • Łódź od 50 zł do 180 zł
  • Warszawa od 80 zł do 250 zł
  • Kraków od 50 zł do 250 zł
  • Wrocław od 80 zł do 200 zł
  • Poznań od 100 zł do 1000 zł
  • Katowice od 90 zł do 150 zł
  • Gdańsk od 100 zł do 300 zł
  • Białystok od 80 zł do 128 zł
  • Bydgoszcz od 50 zł do 150 zł
  • Lublin od 80 zł do 200 zł
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej cena »

Usługa konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.