Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Poznań

Synonimy: konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej

Filtruj wyniki
Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Mosina (19 km od centrum Poznania)
Mosina  ul. Wawrzyniaka 13

MedicaLaser

Klinika MedicaLaser to placówka oferująca swoim pacjentom szereg procedur z wykorzystaniem nowoczesnego, wielofunkcyjnego lasera Foton… więcej »

Pacjenci z Poznania wybierają także placówki z Warszawy (278 km od centrum Poznania)

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna Gabinet zabiegowy w Biogenica Klinika Piękna

Jakość i bezpieczeństwo zabiegów zależy nie tylko od stosowanych produktów, urządzeń czy technik, ale również od właściwego doboru procedur do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dlatego każdy zabieg w zakresie medycyny oraz chirurgii estetycznej wymaga poprzedzającej go konsultacji lekarskiej, w trakcie której przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z pacjentem, podejmowana jest właściwa decyzja terapeutyczna  oraz ustalany plan leczenia.

Zanim zdecydujesz się na zabieg w gabinecie medycyny estetycznej

Cellulit i miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, zmarszczki czy nadmierną potliwość, jak również łysienie  to tylko niektóre usługi, jakie skonsultujemy w Maraga Strefa SPA u lekarza medycyny estetycznej, dr n. med. Anny Galęby. Lipoliza iniekcyjna (intralipoterapia), toksyna botulinowa, peelingi lekarskie oraz wolumetria, to procedury w jakich się specjalizuje, szkoląc lekarzy i kosmetologów z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. W przypadku decyzji o zabiegu podjętej w ciągu 14 dni, konsultacja jest bezpłatna, a jej wcześniejszy koszt zostaje zwrócony.  

Medicest to prywatna, wysokospecjalistyczna placówka, świadcząca usługi medyczne w zakresie medycyny estetycznej oraz badań USG. Wszystkie zabiegi estetyczne mają tu obowiązek konsultacji lekarskiej w celu prawidłowej kwalifikacji pacjenta. Ponadto podczas konsultacji określana jest szczegółowa cena zabiegu. Przy braku przeciwwskazań, gdy zabieg jest przeprowadzony w trakcie tej samej wizyty, pacjent płaci wyłącznie za zabieg. Konsultacje przeprowadza dermatolog, lek. med. Wioleta Zarębska-Schreiber.  

Atelier Piękna - Gabinet Modelowania i Pielęgnacji Ciała to w zakresie medycyny estetycznej oferta, która zainteresuje przede wszystkim panie chcące skorygować zmarszczki lub kształt ust toksyną botulinową bądź preparatami na bazie kwasu hialuronowego. Również osoby zmagające się z nadmierną potliwością pach, dłoni i stóp mogą tu znaleźć rozwiązanie dzięki botulinie. W przypadku zdecydowania się na dowolny zabieg medycyny estetycznej, konsultacja lekarska jest bezpłatna. Gabinet prowadzi lekarz medycyny estetycznej Krystyna Przybyłowska-Lulkiewicz.

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej działa w porozumieniu z Zespołem Poradni Specjalistycznych – NZOZ Med i Dent, realizując swoją ofertę komercyjnie. Każdorazowo przed decyzją o możliwości wykonania zabiegu konieczna jest konsultacja z lekarzem, podczas której ustalany jest profil zabiegowy. Klinika swoje usługi świadczy od 2002 r. z inicjatywy dr n. med. Sebastiana Kuczyńskiego, a jej zespół prowadzi działalność uniwersytecką we współpracy z UM im. Karola Marcinkowskiego oraz z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.

Na rogu Marcelińskiej – Świerzawskiej, w budynku Ataner zlokalizowana jest kolejna placówka, gdzie możemy skorzystać ze specjalistycznego poradnictwa – Klinika Urody Mona Lisa. Oferta obejmuje konsultacje dermatologiczne i estetyczne z zakresu leczenia chorób skóry oraz jej pielęgnacji. W przypadku wykupienia zabiegu, konsultacja jest wliczona w cenę. Placówka specjalizuje się w depilacji laserowej, świadcząc kompleksowy zakres usług od pielęgnacji ciała, poprzez dermatologię i medycynę estetyczną, aż po Endermologię LPG, masaże i usługi kosmetyczne.

W nieinwazyjny sposób swoją urodę i naturalną kondycję poprawimy w Gabinecie Medycyny Estetycznej lek. med. Agnieszki Czyżewskiej, gdzie szeroki wachlarz zabiegów na bazie profesjonalnych, wysokiej jakości preparatów poprzedzony jest konsultacją lekarską, w trakcie której zbierany jest dokładny wywiad. Omawiane są oczekiwania pacjenta i kompleksowy plan leczenia, finalizowany ustaloną ceną, uzależnioną od indywidualnego profilu zabiegowego. Lek. med. Czyżewska jest członkiem Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Oddziału PTL.

Konsultacje lekarskie w Poznaniu i w Londynie – porównanie cen

Gabinet zabiegowy w M2 Clinic Gabinet zabiegowy w M2 Clinic

Opłaty za konsultacje w Poznaniu są spektakularnie niższe. Za pierwszą konsultację w London Dermatology Centre zapłacimy 240 £ (1,344 zł), za każdą następną – 180 £ (1,008 zł). Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej kosztuje tu 110 £ (616 zł), pielęgniarska natomiast 60 £ (360 zł). 

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 50 zł do 1 000 zł
 • Warszawa od 80 zł do 380 zł
 • Kraków od 50 zł do 250 zł
 • Łódź od 50 zł do 150 zł
 • Wrocław od 50 zł do 200 zł
 • Katowice od 90 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 130 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 100 zł
 • Białystok od 70 zł do 100 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska