Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Poznań

konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w M2 Clinic Gabinet zabiegowy w M2 Clinic

Jakość i bezpieczeństwo zabiegów zależy nie tylko od stosowanych produktów, urządzeń czy technik, ale również od właściwego doboru procedur do indywidualnych potrzeb pacjenta. Dlatego każdy zabieg w zakresie medycyny oraz chirurgii estetycznej wymaga poprzedzającej go konsultacji lekarskiej, w trakcie której przeprowadzany jest szczegółowy wywiad z pacjentem, podejmowana jest właściwa decyzja terapeutyczna  oraz ustalany plan leczenia.

Zanim zdecydujesz się na zabieg w gabinecie medycyny estetycznej

Cellulit i miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej, zmarszczki czy nadmierną potliwość, jak również łysienie  to tylko niektóre usługi, jakie skonsultujemy w Maraga Strefa SPA u lekarza medycyny estetycznej, dr n. med. Anny Galęby. Lipoliza iniekcyjna (intralipoterapia), toksyna botulinowa, peelingi lekarskie oraz wolumetria, to procedury w jakich się specjalizuje, szkoląc lekarzy i kosmetologów z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. W przypadku decyzji o zabiegu podjętej w ciągu 14 dni, konsultacja jest bezpłatna, a jej wcześniejszy koszt zostaje zwrócony.  

Medicest to prywatna, wysokospecjalistyczna placówka, świadcząca usługi medyczne w zakresie medycyny estetycznej oraz badań USG. Wszystkie zabiegi estetyczne mają tu obowiązek konsultacji lekarskiej w celu prawidłowej kwalifikacji pacjenta. Ponadto podczas konsultacji określana jest szczegółowa cena zabiegu. Przy braku przeciwwskazań, gdy zabieg jest przeprowadzony w trakcie tej samej wizyty, pacjent płaci wyłącznie za zabieg. Konsultacje przeprowadza dermatolog, lek. med. Wioleta Zarębska-Schreiber.  

Atelier Piękna - Gabinet Modelowania i Pielęgnacji Ciała to w zakresie medycyny estetycznej oferta, która zainteresuje przede wszystkim panie chcące skorygować zmarszczki lub kształt ust toksyną botulinową bądź preparatami na bazie kwasu hialuronowego. Również osoby zmagające się z nadmierną potliwością pach, dłoni i stóp mogą tu znaleźć rozwiązanie dzięki botulinie. W przypadku zdecydowania się na dowolny zabieg medycyny estetycznej, konsultacja lekarska jest bezpłatna. Gabinet prowadzi lekarz medycyny estetycznej Krystyna Przybyłowska-Lulkiewicz.

Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej działa w porozumieniu z Zespołem Poradni Specjalistycznych – NZOZ Med i Dent, realizując swoją ofertę komercyjnie. Każdorazowo przed decyzją o możliwości wykonania zabiegu konieczna jest konsultacja z lekarzem, podczas której ustalany jest profil zabiegowy. Klinika swoje usługi świadczy od 2002 r. z inicjatywy dr n. med. Sebastiana Kuczyńskiego, a jej zespół prowadzi działalność uniwersytecką we współpracy z UM im. Karola Marcinkowskiego oraz z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.

Na rogu Marcelińskiej – Świerzawskiej, w budynku Ataner zlokalizowana jest kolejna placówka, gdzie możemy skorzystać ze specjalistycznego poradnictwa – Klinika Urody Mona Lisa. Oferta obejmuje konsultacje dermatologiczne i estetyczne z zakresu leczenia chorób skóry oraz jej pielęgnacji. W przypadku wykupienia zabiegu, konsultacja jest wliczona w cenę. Placówka specjalizuje się w depilacji laserowej, świadcząc kompleksowy zakres usług od pielęgnacji ciała, poprzez dermatologię i medycynę estetyczną, aż po Endermologię LPG, masaże i usługi kosmetyczne.

W nieinwazyjny sposób swoją urodę i naturalną kondycję poprawimy w Gabinecie Medycyny Estetycznej lek. med. Agnieszki Czyżewskiej, gdzie szeroki wachlarz zabiegów na bazie profesjonalnych, wysokiej jakości preparatów poprzedzony jest konsultacją lekarską, w trakcie której zbierany jest dokładny wywiad. Omawiane są oczekiwania pacjenta i kompleksowy plan leczenia, finalizowany ustaloną ceną, uzależnioną od indywidualnego profilu zabiegowego. Lek. med. Czyżewska jest członkiem Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Oddziału PTL.

Konsultacje lekarskie w Poznaniu i w Londynie – porównanie cen

Kadra w Klinika Medycyny Estetycznej Proestetica Kadra w Klinika Medycyny Estetycznej Proestetica

Opłaty za konsultacje w Poznaniu są spektakularnie niższe. Za pierwszą konsultację w London Dermatology Centre zapłacimy 240 £ (1,344 zł), za każdą następną – 180 £ (1,008 zł). Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej kosztuje tu 110 £ (616 zł), pielęgniarska natomiast 60 £ (360 zł). 

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - ceny w Poznaniu na tle innych miast

  • Poznań od 100 zł do 1 000 zł
  • Warszawa od 80 zł do 300 zł
  • Kraków od 50 zł do 250 zł
  • Łódź od 50 zł do 200 zł
  • Wrocław od 50 zł do 200 zł
  • Katowice od 90 zł do 200 zł
  • Gdańsk od 100 zł do 300 zł
  • Bydgoszcz od 50 zł do 150 zł
  • Białystok od 80 zł do 100 zł
  • Kielce od 100 zł do 140 zł
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej cena »

Usługa konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w pobliżu Poznania, w miejscowościach: Luboń.

Autor: