Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Rzeszów

Synonimy: konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w Rzeszowie?

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Rzeszów - informacje

Kadra w Gabinet MoJa estetyka Kadra w Gabinet MoJa estetyka

U specjalisty z zakresu medycyny estetycznej szukać pomocy mogą osoby, zmagające się np. ze zmarszczkami, nadmierną potliwością, przebarwieniami skóry oraz miejscowo nagromadzonym nadmiarem tkanki tłuszczowej. W czasie konsultacji pacjent może nie tylko dowiedzieć się o małoinwazyjnych sposobach rozwiązania jego problemu, ale także o przebiegu danego zabiegu.

Konsultacja u specjalisty medycyny estetycznej w Rzeszowie – gdzie można się na nią udać

W Rzeszowie porad z zakresu medycyny estetycznej udziela lek. med. Aleksandra Szczepańska, dermatolog i wenerolog oraz certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Ukończyła wiele kursów i szkoleń z obszaru medycyny estetycznej, w tym kurs „Kompleksowe odmładzanie skóry przy zastosowaniu toksyny botulinowej i wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Zaawansowane techniki usuwania zmarszczek dolnej części twarzy, zmarszczek szyi oraz spłycenie zmarszczek – dawki i techniki iniekcji”. Botoks stosuje również w leczeniu nadmiernej potliwości, a kwas hialuronowy w modelowaniu i powiększaniu ust. Jej oferta obejmuje ponadto lipolizę iniekcyjną, mezoterapię igłową, peelingi medyczne oraz modelowanie twarzy za pomocą preparatu Sculptra.

Konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej jest również możliwa do przeprowadzenia w Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Laseroterapii C.M. Medyk. W placówce wykonuje się cały szereg procedur z zastosowaniem toksyny botulinowej (redukcja zmarszczek mimicznych, leczenie nadpotliwości pach, stóp i dłoni) oraz preparatów na bazie kwasu hialuronowego (np. usuwanie zmarszczek, lifting wolumetryczny twarzy, modelowanie i wypełnianie ust). Do ośrodka udać się można także na lipolizę iniekcyjną, mezoterapię oraz peeling medyczny. Oferta Centrum obejmuje ponadto całą gamę procedur z obszaru laseroterapii (np. usuwanie zmian barwnikowych, leczenie trądziku).

Na prywatną wizytę do specjalisty medycyny estetycznej udać się można także do lek. med. Grażyny Szeli, lekarza medycyny estetycznej i kosmetologa. Brała udział w XII Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej i Anti-Aging organizowanym przez Sekcję Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Ukończyła wiele szkoleń i kursów, w tym szkolenie z zaawansowanych technik stosowania wypełniacza dermatologicznego do korekcji tkanki miękkiej Redensity II. Pacjenci poddać się u niej mogą całej gamie procedur z zastosowaniem kwasu hialuronowego (np. korekcja zmarszczek, modelowanie ust) oraz toksyny botulinowej (np. leczenie bruksizmu, leczenie nadmiernej potliwości pach, stóp lub dłoni). Wykonuje również lipolizę iniekcyjną, zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego oraz przeszczepy tłuszczu.

Cena prywatnej wizyty u specjalisty medycyny estetycznej w Rzeszowie i w Londynie

Kadra w Gabinet MoJa estetyka Kadra w Gabinet MoJa estetyka

W Rzeszowie za konsultację z obszaru medycyny estetycznej zapłacić trzeba około 100 złotych. Za granicą cena takiej wizyty jest znacznie wyższa: u dr Ejikeme w Londynie wynosi ona 100 funtów brytyjskich, czyli około 580 złotych.

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - ceny w Rzeszowie na tle innych miast

 • Rzeszów od 100 zł
 • Warszawa od 80 zł do 380 zł
 • Kraków od 100 zł do 250 zł
 • Łódź od 50 zł do 150 zł
 • Wrocław od 50 zł do 200 zł
 • Poznań od 100 zł do 200 zł
 • Katowice od 90 zł do 120 zł
 • Bydgoszcz od 50 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 100 zł
 • Białystok od 70 zł do 100 zł
 • Lublin od 80 zł do 150 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w Rzeszowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w pobliżu Rzeszowa, w miejscowościach: Dębica, Krosno oraz Mielec.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska