W czasie trwania akcji #zostanwdomu możesz również skorzystać z konsultacji online lub wizyt domowych.

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Sopot

konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Gdańsk, ul. Dębinki 7d lok. 3

Pro-Age Esthetic

ocena 5,0 / 5 (4 opinie) - zobacz opinie »zobacz »

Lekarz jest profesjonalistą, dla którego liczy się dobro pacjenta, nie naciąga na zabiegi. W moim przypadku zastosował łączony zabieg na bliznę, z którego efektu jestem bardzo zadowolona. Najlepszy lekarz jakiego spotkalam. Inna wizyta w tej samej sprawie u innego lekarza była czymś okropnym.~ Agnieszka

 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej bezpłatnie

  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Sopot - informacje

  Gabinet zabiegowy w Pro-Age Esthetic Gabinet zabiegowy w Pro-Age Esthetic

  Lekarz medycyny estetycznej specjalizuje się w procedurach, mających na celu niwelowanie skutków procesu starzenia się organizmu. Szukać u niego pomocy mogą osoby, zmagające się np. ze zmarszczkami, przebarwieniami oraz rozstępami. W trakcie konsultacji specjalista medycyny estetycznej zaproponuje pacjentowi rozwiązanie jego problemu estetycznego oraz wyjaśni wszelkie wątpliwości dotyczące zabiegu.

  Konsultacja u specjalisty z zakresu medycyny estetycznej w Sopocie

  Porad z zakresu medycyny estetycznej udziela lek. med. Katarzyna Kowalik, lekarz rodzinny oraz lekarz medycyny estetycznej. Poddać się u niej można szeregowi zabiegów z zastosowaniem kwasu hialuronowego, w tym powiększaniu ust oraz wypełnianiu zmarszczek. Wykonuje również procedury przy pomocy toksyny botulinowej, dzięki której redukuje zmarszczki oraz leczy nadmierną potliwość. Udać się do niej można także na np. liposukcję ultradźwiękową, lipolizę iniekcyjną, masaż limfatyczny oraz mezoterapię. Jej oferta obejmuje ponadto zabiegi przy użyciu osocza bogatopłytkowego, zamykanie popękanych naczynek krwionośnych (IPL), fotodepilację (IPL) oraz usuwanie przebarwień (IPL).

  W Sopocie konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej jest również możliwa do przeprowadzenia u lek. med. Danuty Marcionowskiej, specjalistki medycyny estetycznej. Jest absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie. Udać się do niej można na redukcję zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego lub toksyny botulinowej typu A, szukać u niej pomocy mogą również osoby zmagające się nadmierną potliwością (zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej). Przeprowadza krioterapię, mezoterapię terapię depigmentacyjną Cosmelan oraz zabiegi z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego.

  Na prywatną wizytę do specjalisty medycyny estetycznej w Sopocie udać się także można do lek. med. Piotra Ziajki, chirurga ogólnego oraz lekarza medycyny estetycznej, który ma w swojej ofercie także zabiegi mezoterapii igłowej (biostymulacja wzrostu włosów, odmładzanie powiek, regeneracja i poprawa napięcia skóry twarzy, szyi i dekoltu) oraz dermabrazji diamentowej. Przeprowadza również zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego (np. wypełnianie zmarszczek, modelowanie ust) oraz toksyny botulinowej (redukcja zmarszczek, leczenie nadmiernej potliwości).

  Cena konsultacji lekarskiej w zakresie medycyny estetycznej w Sopocie i w Londynie

  Gabinet zabiegowy w Clinica Dermatologica Gabinet zabiegowy w Clinica Dermatologica

  W Sopocie za konsultację z obszaru medycyny estetycznej zapłacić trzeba około 100 złotych. Za granicą cena takiej wizyty jest znacznie wyższa.: przykładowo, u dr Ejikeme w Londynie wynosi ona 100 funtów brytyjskich, czyli około 580 złotych.

  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - ceny w Sopocie na tle innych miast

  • Sopot od 150 zł
  • Warszawa od 80 zł do 300 zł
  • Kraków od 50 zł do 250 zł
  • Wrocław od 50 zł do 200 zł
  • Łódź od 50 zł do 200 zł
  • Poznań od 100 zł do 1 000 zł
  • Gdańsk od 100 zł do 300 zł
  • Katowice od 90 zł do 200 zł
  • Bydgoszcz od 50 zł do 150 zł
  • Białystok od 80 zł do 100 zł
  • Lublin od 80 zł do 150 zł
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej cena »

  Usługa konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w Sopocie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w pobliżu Sopotu, w miejscowościach: Wejherowo.

  Autor: