Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Szczecin

konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Szczecin - informacje

Gabinet zabiegowy w Esteticon Gabinet zabiegowy w Esteticon

Na konsultacji lekarskiej z zakresu medycyny estetycznej pacjent może zarówno wybrać zabieg odpowiedni dla siebie, jak i omówić szczegóły już wybranego. Specjalista dobiera odpowiedni rodzaj zabiegu nie tylko w zależności od potrzeb pacjenta, ale także dostosowując go do wieku i zdrowia każdej osoby.

Skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej

Na konsultacje z zakresu medycyny estetycznej można umówić się do Royal Clinic. Lekarz wykona tutaj różnorodne zabiegi odmładzające tj. lifting twarzy, usuwanie przebarwień, powiększanie ust a także zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, nici PDO oraz kwasu hialuronowego. Zabiegami takimi i innymi zajmuje się dr Magdalena Pastuszak-Gabinowska, lekarz medycyny estetycznej, która posiada na swoim koncie wiele certyfikatów z odbytych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej np. ze szkolenia z zabiegu mezoterapii igłowej z 2010 roku. Swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych SPSK nr 2 w Szczecinie.

Gabinet Medycyny Estetycznej dr Szymaniak-Rochoń zaprasza swoich pacjentów na konsultacje lekarskie przed zabiegami z medycyny estetycznej. Pacjentka może poddać się tutaj zabiegom na twarz oraz ciało. Z tych pierwszych jest to m.in. wypełnianie zmarszczek twarzy oraz bruzd nosowo-wargowych m.in. preparatami z kwasem hialuronowym oraz przeciwstarzeniowe zabiegi mezoterapii np. pod oczy i na szyję. Pacjentami zajmuje się dr n. med. Sylwia Szymaniak-Rochoń, stomatolog i lekarz medycyny estetycznej, która w swoich dziedzinach często podnosiła kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach, np. certyfikat z zakresu stosowania wypełniaczy (szkolenie w Warszawie w 2012 roku). 

Do Gabinetu Medycyny Estetycznej Marosz mogą na konsultacje specjalistyczne umówić się pacjenci, chcący poddać się zabiegom z medycyny estetycznej. Do odmłodzenia skóry stosowane są tutaj takie preparaty, jak: toksyna botulinowa, kwas hialuronowy, mezoterapia igłowa a także nici First Lift i wampirzy lifting. Do redukcji nadmiernie nagromadzonej tkanki tłuszczowej - lipoliza. Zabiegi wykonuje dr Krzysztof Marosz, lekarz medycyny estetycznej, który z tej dziedziny posiada liczne certyfikaty za udział w szkoleniach i konferencjach (np. z XIII Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging pt. "Lasery i inne źródła energii w medycynie estetycznej").

W Gabinecie Medycyny Estetycznej DerMMed można zasięgnąć porady u lekarza medycyny estetycznej na wizycie konsultacyjnej. Gabinet oferuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej tj. zabiegi z użyciem lasera frakcyjnego CO2, lasera diodowego LightSheer, depilację laserową oraz fotoodmładzanie, a także laserowe zamykanie naczyń i wiele innych. Jednym ze specjalistów jest tutaj dr Iwona Dertela, lekarz medycyny estetycznej, która ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Ponadto dodatkowe umiejętności z medycyny estetycznej nabywała u najlepszych lekarzy medycyny estetycznej krajowych i zagranicznych - na szkoleniach i konferencjach.

Klinika Zawodny Estetic oferuje konsultacje lekarskie z zakresu medycyny estetycznej przed wybranymi przez pacjenta zabiegami. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą poddać się tutaj zabiegom odmładzającym na twarz i ciało. Można wymienić redukcję cellulitu i rozstępów, likwidację nadmiernego owłosienia, leczenie nadpotliwości oraz łysienia. Jednym z kadry medycznej jest dr n. med. Piotr Zawodny, lekarz medycyny estetycznej oraz specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, który w swoim dorobku zawodowym posiada liczne certyfikaty i dyplomy z odbytych szkoleń z zakresu medycyny estetycznej w Polsce oraz za granicą, np. z międzynarodowego kongresu medycyny estetycznej i anti-aging w Monte Carlo w 2015 roku.

Med Estetic to gabinet medycyny estetycznej, gdzie po konsultacji medycznej, pacjent może poddać się różnorodnym zabiegom odmładzającym i wyszczuplającym. W zakres usług gabinetu wchodzi m.in. wyszczuplanie kawitacją ultradźwiękową urządzeniem CAVI-LIPO, zabieg odmładzający produktem PRX-T33 czy peeling fenolowy. Takie i inne zabiegi wykonuje tutaj dr Violetta Grącka-Chrzanowska, lekarz medycyny estetycznej, która jest członkiem nie tylko Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging PTL, ale także Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej AAAM.

Cena konsultacji z medycyny estetycznej w Szczecinie i za granicą

Gabinet zabiegowy w Esteticon Gabinet zabiegowy w Esteticon

Za wizytę konsultacyjną pacjent u szczecińskich lekarzy medycyny estetycznej zapłaci 100 zł (np. w DerMMed). Natomiast za granicą w Anglii w The Green Room - Bournemouth Clinic w Dorset jest to kwota 147 zł.

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 150 zł do 300 zł
 • Warszawa od 80 zł do 250 zł
 • Kraków od 50 zł do 250 zł
 • Wrocław od 80 zł do 200 zł
 • Łódź od 50 zł do 180 zł
 • Poznań od 100 zł do 1000 zł
 • Katowice od 90 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 100 zł do 300 zł
 • Białystok od 80 zł do 128 zł
 • Bydgoszcz od 50 zł do 150 zł
 • Lublin od 80 zł do 200 zł
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej cena »

Usługa konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.