Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Tarnów i okolice

Synonimy: konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej

Bezpośrednio w Tarnowie nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja w zakresie medycyny estetycznej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Tarnowa. Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej można przeprowadzić m.in. w Allestetis Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej w Nowym Targu (91 km od Tarnowa) w cenie 150 zł lub w Akademia Zdrowia i Urody Natura Med w Nowym Sączu (48 km od Tarnowa) gdzie cena za konsultacja w zakresie medycyny estetycznej wynosi 100 zł. W wymienionej placówce konsultacja w zakresie medycyny estetycznej wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Usługa konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w Tarnowie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska