Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Warszawa

Synonimy: konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w Warszawie?

Wczytaj więcej wyników

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Warszawa Gabinet zabiegowy w Klinika La Perla SPA Warszawa

Konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej pozwala na dobór odpowiedniej metody poprawy niedoskonałości wyglądu. Do lekarzy medycyny estetycznej zgłaszają się pacjenci m.in. ze zmarszczkami mimicznymi, przebarwieniami czy pajączkami naczyniowymi na twarzy. W klinikach medycyny estetycznej wykonywane są drobne zabiegi poprawiające urodę, np. modelowanie twarzy kwasem hialuronowym czy fotoodmładzanie skóry. Konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej jest pierwszym krokiem do pozbycia się kompleksów związanych z defektami estetycznymi.

Konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej w warszawskich klinikach

W Warszawie warto rozważyć wizytę w klinice medycyny estetycznej Derma Clinic, mieszczącą się przy stacji metra Młociny. Pracuje tu lekarz medycyny estetycznej dr Agnieszka Pszonak, która ukończyła sesję szkoleniową z zastosowania technik iniekcji nici PDO First Lift, a także szkolenie pt. "Podstawowe techniki zabiegowe z zastosowaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego w obrębie twarzy". Lekarz wykonuje m.in. takie zabiegi jak odmładzający thermolifting twarzy. Pacjenci z przebarwieniami skóry mogą zdecydować się w Derma Clinic na terapię Cosmelanem.

Konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej jest możliwa w Centrum Medycyny Estetycznej Carpe Diem, gdzie pracuje lekarz medycyny estetycznej dr Magdalena Opadczuk. Popularnym tu zabiegiem jest nawilżanie ust kwasem hialuronowym, które pozwala na poprawę ich wyglądu bez jednoczesnego powiększania. Lekarze z Carpe Diem zajmują się też laseroterapią w medycynie estetycznej, np. napinanie skóry twarzy laserem nieablacyjnym Laser Lux 1540.

Konsultację lekarza specjalisty medycyny estetycznej oferuje Gabinet Medycyny Estetycznej Femme Atelier. Pacjentki są przyjmowane przez lekarza medycyny estetycznej dr Rafała Bębenka.Dr Bębenek specjalizuje się w bezoperacyjnej korekcie kształtu nosa hydroksyapatytem wapnia Radiesse. W Femme Atelier dużym zainteresowaniem cieszy się mezoterapia igłowa regenerująca skórę twarzy.

Osoby, które chciałyby poddać się rewitalizacji skóry osoczem bogatopłytkowym mogą umówić się z estetykiem i dermatologiem dr Danutą Fedorczuk, która pracuje w warszawskiej klinice medycyny estetycznej Fleur de Beaute. Konsultacja lekarska w gabinecie medycyny estetycznej jest potrzebna w przypadku planowania zabiegu podnoszenia tkanek miękkich twarzy nićmi liftingującymi Happy Lift i Aptos. Klinika Fleur de Beaute została nagrodzona statuetką "Luksusowa marka roku 2014".

W stolicy chętnie wybieraną kliniką medycyny estetycznej jest też Akademia Rzeźbienia Twarzy. Pracuje tu lekarz medycyny estetycznej dr n. med. Wojciech Marusza,  który należy do Włoskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Chirurgii. Konsultacja lekarska przez zabiegiem medycyny estetycznej jest niezbędna w przypadku osób, które chciałyby poprawić wygląd zabiegami laserowymi. Dr Marusza specjalizuje się m.in. w zabiegach wolumetrycznych twarzy i w terapii uśmiechu dziąsłowego toksyną botulinową.

Blisko Lotniska na Okęciu znajduje się klinika medycyny estetycznej Jolly Med. Chirurg plastyczny dr Grażyna Jurek wykonuje tu zabieg Radiage - odmładzanie twarzy i szyi falami radiowymi RF. Następnym chętnie wybieranym zabiegiem medycyny estetycznej jest mikrodermabrazja złuszczająca naskórek i usuwająca blizny potrądzikowe. Klinika Jolly Med jest doskonale przygotowana na przyjmowanie pacjentów spoza kraju, ponieważ dysponuje luksusowymi pokojami gościnnymi nie tylko dla osób korzystających z jej usług, ale też ich bliskich.

Konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Dormio Clinique dr Dorota Kowalczyk Gabinet zabiegowy w Dormio Clinique dr Dorota Kowalczyk

Pacjenci z Wielkiej Brytanii, którzy korzystają z angielskich klinik, płacą ogromne kwoty za zabiegi estetyczne. Mimo to, z roku na rok wzrasta zainteresowanie usługami lekarzy medycyny estetycznej. Coraz większa grupa pacjentów z Wielkiej Brytanii, zachęcona niskimi cenami konsultacji lekarskich w zakresie medycyny estetycznej, decyduje się na przyjazdy do Polski. Wizyta u lekarza estetyka w angielskiej klinice Skinfinity Cosmetic Clinic może kosztować ponad 500 złotych. Podobnie jest w przypadku kliniki Dermalis w Glasgow.

W Warszawie można skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej taniej. Przy okazji pobytu w stolicy warto zwiedzić Starówkę Warszawską. Największe skupisko turystów znajduje się na ul. Nowy Świat, zachwycającej przyjezdnych architekturą oraz klimatycznymi kawiarniami. Osoby, które wolą bardziej zaciszne miejsce, mogą wybrać się na spacer Do Ogrodu Botanicznego.

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 80 zł do 380 zł
 • Kraków od 50 zł do 250 zł
 • Łódź od 50 zł do 150 zł
 • Wrocław od 50 zł do 200 zł
 • Poznań od 50 zł do 1 000 zł
 • Katowice od 90 zł do 150 zł
 • Bydgoszcz od 50 zł do 150 zł
 • Gdańsk od 100 zł
 • Białystok od 70 zł do 100 zł
 • Lublin od 100 zł do 150 zł
 • Częstochowa od 100 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska