Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Warszawa

konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej

Pacjenci z Warszawy wybierają także placówki z Łodzi (119 km od centrum Warszawy)
Łódź, ul. Tuwima 15 lok. U2A

Klinika Intima Art&Este

4,8 / 5  (552 opinii)  rozwiń
 • Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej 100 zł
  Wczytaj więcej wyników

  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Warszawa - informacje

  Gabinet zabiegowy w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet zabiegowy w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik

  Konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej pozwala na dobór odpowiedniej metody poprawy niedoskonałości wyglądu. Do lekarzy medycyny estetycznej zgłaszają się pacjenci m.in. ze zmarszczkami mimicznymi, przebarwieniami czy pajączkami naczyniowymi na twarzy. W klinikach medycyny estetycznej wykonywane są drobne zabiegi poprawiające urodę, np. modelowanie twarzy kwasem hialuronowym czy fotoodmładzanie skóry. Konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej jest pierwszym krokiem do pozbycia się kompleksów związanych z defektami estetycznymi.

  Konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej w warszawskich klinikach

  W Warszawie warto rozważyć wizytę w klinice medycyny estetycznej Derma Clinic, mieszczącą się przy stacji metra Młociny. Pracuje tu lekarz medycyny estetycznej dr Agnieszka Pszonak, która ukończyła sesję szkoleniową z zastosowania technik iniekcji nici PDO First Lift, a także szkolenie pt. "Podstawowe techniki zabiegowe z zastosowaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego w obrębie twarzy". Lekarz wykonuje m.in. takie zabiegi jak odmładzający thermolifting twarzy. Pacjenci z przebarwieniami skóry mogą zdecydować się w Derma Clinic na terapię Cosmelanem.

  Konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej jest możliwa w Centrum Medycyny Estetycznej Carpe Diem, gdzie pracuje lekarz medycyny estetycznej dr Magdalena Opadczuk. Popularnym tu zabiegiem jest nawilżanie ust kwasem hialuronowym, które pozwala na poprawę ich wyglądu bez jednoczesnego powiększania. Lekarze z Carpe Diem zajmują się też laseroterapią w medycynie estetycznej, np. napinanie skóry twarzy laserem nieablacyjnym Laser Lux 1540.

  Konsultację lekarza specjalisty medycyny estetycznej oferuje Gabinet Medycyny Estetycznej Femme Atelier. Pacjentki są przyjmowane przez lekarza medycyny estetycznej dr Rafała Bębenka.Dr Bębenek specjalizuje się w bezoperacyjnej korekcie kształtu nosa hydroksyapatytem wapnia Radiesse. W Femme Atelier dużym zainteresowaniem cieszy się mezoterapia igłowa regenerująca skórę twarzy.

  Osoby, które chciałyby poddać się rewitalizacji skóry osoczem bogatopłytkowym mogą umówić się z estetykiem i dermatologiem dr Danutą Fedorczuk, która pracuje w warszawskiej klinice medycyny estetycznej Fleur de Beaute. Konsultacja lekarska w gabinecie medycyny estetycznej jest potrzebna w przypadku planowania zabiegu podnoszenia tkanek miękkich twarzy nićmi liftingującymi Happy Lift i Aptos. Klinika Fleur de Beaute została nagrodzona statuetką "Luksusowa marka roku 2014".

  W stolicy chętnie wybieraną kliniką medycyny estetycznej jest też Akademia Rzeźbienia Twarzy. Pracuje tu lekarz medycyny estetycznej dr n. med. Wojciech Marusza,  który należy do Włoskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Chirurgii. Konsultacja lekarska przez zabiegiem medycyny estetycznej jest niezbędna w przypadku osób, które chciałyby poprawić wygląd zabiegami laserowymi. Dr Marusza specjalizuje się m.in. w zabiegach wolumetrycznych twarzy i w terapii uśmiechu dziąsłowego toksyną botulinową.

  Blisko Lotniska na Okęciu znajduje się klinika medycyny estetycznej Jolly Med. Chirurg plastyczny dr Grażyna Jurek wykonuje tu zabieg Radiage - odmładzanie twarzy i szyi falami radiowymi RF. Następnym chętnie wybieranym zabiegiem medycyny estetycznej jest mikrodermabrazja złuszczająca naskórek i usuwająca blizny potrądzikowe. Klinika Jolly Med jest doskonale przygotowana na przyjmowanie pacjentów spoza kraju, ponieważ dysponuje luksusowymi pokojami gościnnymi nie tylko dla osób korzystających z jej usług, ale też ich bliskich.

  Konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej w Polsce i w Wielkiej Brytanii

  Gabinet zabiegowy w Optimum Klinika Głowy i Szyi Gabinet zabiegowy w Optimum Klinika Głowy i Szyi

  Pacjenci z Wielkiej Brytanii, którzy korzystają z angielskich klinik, płacą ogromne kwoty za zabiegi estetyczne. Mimo to, z roku na rok wzrasta zainteresowanie usługami lekarzy medycyny estetycznej. Coraz większa grupa pacjentów z Wielkiej Brytanii, zachęcona niskimi cenami konsultacji lekarskich w zakresie medycyny estetycznej, decyduje się na przyjazdy do Polski. Wizyta u lekarza estetyka w angielskiej klinice Skinfinity Cosmetic Clinic może kosztować ponad 500 złotych. Podobnie jest w przypadku kliniki Dermalis w Glasgow.

  W Warszawie można skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej taniej. Przy okazji pobytu w stolicy warto zwiedzić Starówkę Warszawską. Największe skupisko turystów znajduje się na ul. Nowy Świat, zachwycającej przyjezdnych architekturą oraz klimatycznymi kawiarniami. Osoby, które wolą bardziej zaciszne miejsce, mogą wybrać się na spacer Do Ogrodu Botanicznego.

  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 80 zł do 250 zł
  • Kraków od 50 zł do 250 zł
  • Wrocław od 80 zł do 200 zł
  • Łódź od 50 zł do 180 zł
  • Poznań od 100 zł do 1000 zł
  • Katowice od 90 zł do 150 zł
  • Gdańsk od 100 zł do 300 zł
  • Białystok od 80 zł do 128 zł
  • Bydgoszcz od 100 zł do 150 zł
  • Lublin od 80 zł do 200 zł
  Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej cena »

  Usługa konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

  Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.