Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Wrocław

konsultacja lekarza specjalisty medycyny estetycznej

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej Wrocław - informacje

Gabinet zabiegowy w EsteMat Gabinet zabiegowy w EsteMat

Medycyna estetyczna to dział medycyny, który zajmuje sie, mówiąc skrótowo, odmładzaniem ciała. Współczesna medycyna estetyczna oferuje szereg nowoczesnych i bezpiecznych dla pacjenta zabiegów, które poprawiają kondycję jego skóry. Aby każda osoba mogła dobrać ten najlepszy dla siebie niezbędna jest konsultacja ze specjalistą.

Przez zabiegiem z zakresu medycyny estetycznej potrzebna konsultacja

Na konsultacje z medycyny estetycznej we Wrocławiu można udać się do Gabinetu Medycyny Estetycznej Keramed. Lekarz w jej takcie omówi takie zabiegi jak: poprawa owalu twarzy i likwidacja zmarszczek preparatem sculptra, lipolizę, mezoterapię a także nici liftingujące oraz zabiegi na szyje, dekolt i dłonie. Z pacjentami umawia się na konsultacje dr Grzegorz Markowicz, specjalista ortopedii i traumtologii (I i II stopnia), lekarz medycyny estetycznej, który doświadczenie z tej drugiej dziedziny zdobywał, uczestnicząc w międzynarodowych kursach i szkoleniach, dzięki czemu jego usługi z zakresu medycyny estetycznej są na wysokim poziomie.

W Gabinecie Medycyny Estetycznej Katarzyna Nielepkowicz pacjent może odbyć konsultacje z lekarzem medycyny estetycznej. W ich czasie zapozna się z pełną ofertą zabiegów i wybierze spośród nich ten, spełniający jego oczekiwania. Gabinet oferuje m.in. zabiegi odmładzające skórę za pomocą Teosyal Redensity (połączenie technik wypełniania z mezoterapią), zabiegi liftingu twarzy z wykorzystaniem nici Barb oraz zabiegi leczące cellulit i rozstepy (mezoterapia) a także depilację laserową urządzeniem diodowym MeDioStar. Takie i inne zabiegi przeprowadza tutaj dr Katarzyna Nielepkowicz, lekarz medycyny estetycznej (dyplom Podyplomowej Szkoły Kosmetologii Lekarskiej), która z tego zakresu doszkala się na licznych kursach i szkoleniach.

Instytut DermaMed zaprasza również swoich pacjentów na konsultacje z dziedziny medycyny estetycznej. Pacjent w czasie wizyty może umówić się na zabieg odmładzający oraz regenerujący skórę twarzy i całego ciała. Można poddać się tutaj usuwaniu zmarszczek (kwas hialuronowy, Botox, zabiegi liftingujące), leczeniu cellulitu (liposelekacja Vaser, DermaPen, Endermologie), zamykaniu naczyń krwionośnych (laserowo) oraz usuwaniu przebarwień (za pomocą IPL). Jednym z lekarzy jest dr n. med. Marcin Frączek, lekarz medycyny estetycznej (ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie), z tego zakresu szkolił się w zagranicznych ośrodkach w: Sztokholmie, Londynie, Zurychu i Lubece.

W Centrum Dermatologii Estetycznej i Laseroterapii CosmetDerm w czasie wizyty konsultacyjnej lekarz pomoże pacjentowi wybrać odpowiedni zabieg z medycyny estetycznej, który spełni jego oczekiwania. Może to być: zabieg urządzeniem IPL (np. fotoodmładzanie, depilacja laserowa), zabieg urządzeniem Thermolif (np. lifting twarzy, likwidacja cieni pod oczami) lub terapia Cosmelan redukująca przebarwienia. Pacjentami zajmuje sie tutaj dr Dorota Mielecka, specjalista deramtologii (I stopnia od 1993 roku oraz II stopnia od 1997 roku) oraz specjalista medycyny estetycznej, która doświadczenie w swoich dziedzinach zdobywała m.in. w Poradni Dermatologicznej.

Kolejna wrocławska Klinika Medycny Estetycznej przed wykonaniem zabiegu z medycyny estetycznej oferuje swoim pacjentom rozmowę konsultacyjną ze specjalistą. Wśród różnych zabiegów pacjent może poddać się tutaj: wygładzaniu zmarszczek toksyną botulinową, wypełnianiu ich kwasem hialuronowym, powiększaniu i modelowaniu ust, modelowaniu owalu twarzy a także bezoperacyjnej korekcie kształtu nosa. Pacjent może oddać się tutaj w ręce dr Monice Kłapsia-Pawłów, lekarzowi medycyny estetycznej, która z tej dziedziny doszkalała się na licznych zagranicznych szkoleniach i konferencjach, np. w Hongkongu, Mone Carlo oraz w Dubaju.

W Centrum Estetyki dr Kulczycka można umówi się na konsultacje przedzabiegowe, na których zostanie przez lekarza przybliżony pacjentowi zabieg, na który chce się zdecydować. Może to być m.in. lipoliza iniekcyjna (usuwanie podbródka i fałd), modelowanie rysów twarzy (Voluma), czy poprawa policzków (Sculptra). Pacjentami zajmuje się tutaj dr Aleksandra Kulczycka, lekarz medycyny estetycznej, która doszkalała się z tego zakresu na licznych kursach i szkoleniach.

Cena konsultacji z medycyny estetycznej we Wrocławiu i za granicą

Gabinet zabiegowy w KCM Clinic Wrocław - Leczenie Otyłości Gabinet zabiegowy w KCM Clinic Wrocław - Leczenie Otyłości

We wrocławskich gabinetach medycyny estetycznej konsultacja ze specjalistą to kwota 120 zł (np. w DermaMed), we Francji za taką wizytę pacjent zapłaci 50€ (w Clinique des Champs Elysees).

Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

  • Wrocław od 50 zł do 200 zł
  • Warszawa od 80 zł do 300 zł
  • Kraków od 50 zł do 250 zł
  • Łódź od 50 zł do 200 zł
  • Poznań od 50 zł do 1 000 zł
  • Katowice od 90 zł do 200 zł
  • Gdańsk od 100 zł do 120 zł
  • Białystok od 100 zł
  • Bydgoszcz od 50 zł do 150 zł
  • Lublin od 100 zł do 150 zł
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej cena »

Usługa konsultacja w zakresie medycyny estetycznej we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja w zakresie medycyny estetycznej w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor: