Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów Warszawa

Synonimy: konsultacja w zakresie leczenia łysienia, konsultacja z lekarzem specjalistą przed zabiegiem przeszczepu włosów, konsultacja w zakresie niechirurgicznego leczenia łysienia implantami włosowymi więcej »

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów w Warszawie?

Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Medical Hair Gabinet zabiegowy w Medical Hair

Łysienie jest problemem, który dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Nadmierna utrata włosów spowodowana może być nie tylko samym procesem starzenia się organizmu, ale i np. zmianami hormonalnymi. W przypadku pojawienia się pierwszych oznak wypadania włosów warto udać się na wizytę do specjalisty w zakresie leczenia łysienia.

Wizyta u specjalisty, zajmującego się problemem wypadania włosów w Warszawie – gdzie można się na nią udać

W stolicy porad z zakresu leczenia łysienia udziela dr n. med. Artur Sandlewski, specjalista chirurg ogólny oraz lekarz medycyny estetycznej. Należy do Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Odtwórczej Włosów (International Society of Hair Restoration Surgery ISHRS) - organizacji zrzeszającej specjalistów, zajmujących się profesjonalnym przeszczepianiem włosów. Udać się do niego można na uzupełnienie włosów metodami FUT (Follicular Unit Transplantation), FUE (Follicular Unit Extraction) oraz BHT (Body Hair Transplant). Wspomniane techniki stosuje zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Poddać się u niego można również mezoterapii skóry głowy, jego oferta obejmuje także przeszczepy brwi.

W Warszawie konsultacja w zakresie leczenia łysienia jest możliwa do przeprowadzenia w Klinice Medical Hair & Esthetic, w której świadczona jest cała gama usług z zakresu chirurgii odtwórczej włosa. Ośrodek funkcjonuje od 1995 roku, kiedy to wykonano w nim pierwszy przeszczep pojedynczych mieszków włosowych. W placówce pacjenci (mężczyźni i kobiety) poddać się mogą transplantacji włosów metodą FUE oraz FUT. W przypadku pierwszej techniki, w ośrodku wykorzystuje się urządzenie FUE EXTRAKTOR, które naśladuje ruch ludzkiej ręki i umożliwia mechaniczny sposób pobrania włosów. Oferta Kliniki obejmuje specjalistyczne procedury rekonstrukcyjne w obszarze skóry owłosionej głowy (blizny powypadkowe, blizny poparzeniowe) oraz uzupełnienie braków owłosienia w okolicy brwi.

Osoby, zmagające się łysieniem, w Warszawie pomocy szukać mogą także w SecondHair Clinic, w której przeprowadzany jest cały szereg nowoczesnych, niechirururgicznych metod leczenia tego problemu. W placówce porad z zakresu leczenia wypadania włosów udziela zarówno specjalista dermatolog, jak i trycholog. Do ośrodka udać się można również na badanie skóry głowy, włosów i ich cebulek, analizę pierwiastka włosa, terapię hełmowym laserem stymulującym ukrwienie i wzrost włosów i skutecznie hamującym ich wypadanie, naświetlanie skóry głowy promieniami ultrafioletowymi oraz elektrostymulację cebulek włosowych za pomocą grzebienia Triada. Oferta Kliniki obejmuje mikropigmentację skóry głowy HFS, mezoporację, zabieg z użyciem urządzenia Darsonoval SPA Excellence oraz karboksyterapię.

Cena konsultacji w zakresie wypadania włosów w Warszawie i w Nowym Jorku

Kadra w Indywidualna Praktyka Lekarska Katarzyna Osipowicz i Piotr Turkowski Kadra w Indywidualna Praktyka Lekarska Katarzyna Osipowicz i Piotr Turkowski

W Warszawie za prywatną wizytę u specjalisty, zajmującego się problemem wypadania włosów, zapłacić należy około 100 złotych. W Hair Transplant, Hair Restoration & Repair w Nowym Jorku cena takiej procedury zaczyna się od 185 dolarów amerykańskich, czyli około 700 złotych.

Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów - ceny w Warszawie na tle innych miast

  • Warszawa od 200 zł
  • Wrocław od 150 zł do 160 zł
  • Kraków od 150 zł
  • Katowice od 100 zł do 150 zł
  • Lubin od 100 zł
  • Gdynia od 200 zł
  • Bielsko-Biała od 100 zł do 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Pacjenci szukali zabiegu konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska