Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów Żory i okolice

Synonimy: konsultacja w zakresie leczenia łysienia, konsultacja z lekarzem specjalistą przed zabiegiem przeszczepu włosów, konsultacja w zakresie niechirurgicznego leczenia łysienia implantami włosowymi więcej »

Bezpośrednio Żory nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 8 innych klinik z okolicy Żory. Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów można przeprowadzić m.in. w Hair Center Kierach we Wrocławiu (167 km od Żory) lub w Skin Laser Lubelscy - Katowice w Katowicach (34 km od Żory) gdzie cena za konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów wynosi 150 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki
Wrocław  Plac Strzelecki 24

Hair Center Kierach

ocena 4.3 / 5 (3 opinie) - zobacz opinie »zobacz »
"Jestem bardzo zadowolona, lekarz wskazał możliwości leczenia, ale zaznaczył ,że zabieg jest możliwy jeśli nie przyniosą rezultatu." 

Nasza klinika znajduje się w mieście leżącym w bezpośrednim sąsiedztwie Katowic, w Tychach, na osiedlu Zuzanna. Gabinet od Dworca PKP... więcej »

Oferujesz konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów Żory?

Usługa konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów Żory jest najczęściej wykonywana przez chirurga ogólnego, lekarza medycyny estetycznej i chirurga plastycznego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska