Konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej Gdynia i okolice

Synonimy: prywatna konsultacja u lekarza od rehabilitacji, wizyta lekarska rehabilitacja, wizyta u lekarza w zakresie rehabilitacji więcej »

Bezpośrednio w Gdyni nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Gdyni. Konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej można przeprowadzić m.in. w Sopockie Centrum Fizykoterapii i Rehabilitacji w Sopocie (9 km od Gdyni) w cenie 90 zł lub w Swissmed Centrum Zdrowia S.A. w Gdańsku (20 km od Gdyni) gdzie cena za konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej wynosi 140 zł. W wymienionej placówce konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej wykonuje fizjoterapeuta. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej w Gdyni?

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska