Konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej Tarnów i okolice

Synonimy: prywatna konsultacja u lekarza od rehabilitacji, wizyta lekarska rehabilitacja, wizyta u lekarza w zakresie rehabilitacji więcej »

Bezpośrednio w Tarnowie nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 1 innych klinik z okolicy Tarnowa. Konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej można przeprowadzić m.in. w Akademia Zdrowia i Urody Natura Med w Nowym Sączu (48 km od Tarnowa) w cenie 100 zł. W wymienionej placówce konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej wykonuje lekarz medycyny estetycznej. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska