Konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej Żnin i okolice

Synonimy: prywatna konsultacja u lekarza od rehabilitacji, wizyta lekarska rehabilitacja, wizyta u lekarza w zakresie rehabilitacji więcej »

Bezpośrednio Żnin nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 2 innych klinik z okolicy Żnin. Konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej można przeprowadzić m.in. w Centrum Rehabilitacji Symamed w Bydgoszczy (36 km od Żnin) w cenie 100 zł lub w Szpital Świętego Łukasza w Bydgoszczy (36 km od Żnin) gdzie cena za konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej wynosi 100 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja lekarza rehabilitacji medycznej Żnin?

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska