Konsultacja neurochirurgiczna Bytom i okolice

Bezpośrednio w Bytomiu nie dysponujemy placówką wykonującą konsultacja neurochirurgiczna, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Bytomia. Konsultacja neurochirurgiczna można przeprowadzić m.in. w Poliklinika Doktora Bessera w Sosnowcu (15 km od Bytomia) w cenie 200 zł lub w INTER-MED Będzin (15 km od Bytomia) gdzie cena za konsultacja neurochirurgiczna wynosi 120 zł. W wymienionej placówce konsultacja neurochirurgiczna wykonuje neurochirurg. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz konsultacja neurochirurgiczna w Bytomiu?

Usługa konsultacja neurochirurgiczna w Bytomiu jest najczęściej wykonywana przez neurochirurga.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska